Wpis z mikrobloga

  • 631
Jak mnie #!$%@?ą programy promujące przemądrzałe dzieci. Nie wiem jak ludzie mogą to oglądać. Przoduje w tej dziedzinie rzecz jasna TVN ze swoim master szefem junior, małymi gigantami i innymi #!$%@? mujami. Wystarczy że zobaczę zajawkę w reklamie i już #!$%@? mnie strzela. Powinni jeszcze zrobić mini fakty które prowadziłby #!$%@? miniaturowy Kuźniar.

#boldupy #oswiadczenie #zalesie
salemek - Jak mnie #!$%@?ą programy promujące przemądrzałe dzieci. Nie wiem jak ludzi...

źródło: comment_DeMYoC3RdPh9G1bP8N2Id3eLudyplEry.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@salemek: pomysl, ze kiedys one dorosna. cale swoje dziecinstwo zylo w przekonaniu ze jest najmadrzejsze. przychodzi do pracy 1 dzien dostaje zjeby od szefa. nagle nie jest najmadrzejsze. #!$%@? depresja, piwnica.
  • Odpowiedz
via Android
  • 37
@japco: kiedyś na TVP był taki program "Duże dzieci" - teraz chyba te bachory są już mniej więcej dorosłe to można się przekonać co z nich wyrosło.
  • Odpowiedz
@salemek:
Widzę, że nie jestem sam. Nie cierpię robienia show z dzieci. Serio, #!$%@? mnie to bardziej niż kolejny #!$%@? program o śpiewaniu/tańczeniu na Polsacie.
Dziecko poczuje fejm, szołbiznes... Minie sezon, wszyscy o nim zapomną i jest depresja.
  • Odpowiedz
@salemek: Najlepszy jest ten program gdzie śpiewają gówniaki ze swoimi starymi- cudownie jest patrzeć na tą zaciętą rywalizację dorosłych.
Śmieszą mnie te wszystkie programy a te z udziałem dzieci to jest jedna wielka porażka. Jedyny prawilny program dla dzieci to "od przedszkola do Opola"
  • Odpowiedz
@salemek: Akurat MasterChefJunior jest fajnym programem, dzieciaki mogą się wiele nauczyć, jest ciekawie prowadzony + między dzieciakami jest rywalizacja, ale zdrowa. Starają sobie pomagać i rywalizują na równych szansach. Jeśli chodzi o polskie gównoprogramy to masz racje.
  • Odpowiedz
@salemek: Moi starzy w latach 90 dostali propozycję od swojego kumpla z agencji reklamowej, która zajmowała się m.in. promocją margaryny na K, aby mnie "sprzedać" do reklamy jakieś zabawki lub słodyczy. Do dzisiaj żałuję że im się nie chciało ze mną pojechać do Warszawy. xD
  • Odpowiedz
  • 0
To zdjęcie z polskiej tv? Bo jak tak, to sama ilość czarnych powoduje, że program staje się mało wiarygodny.
  • Odpowiedz
@salemek: mialam wziąć udzial jako gowniak w tym programie co dzieci spiewaly na jedynce od przedszkola do opola ale ostatecznie to nie doszlo do skutku bo rodzice skapneli sie ze jestem zbyt #!$%@? skoro wymyslam swoj wlasny jezyk i w nim spiewam xDDDDDD
  • Odpowiedz