Wpis z mikrobloga

  • 631
Jak mnie #!$%@?ą programy promujące przemądrzałe dzieci. Nie wiem jak ludzie mogą to oglądać. Przoduje w tej dziedzinie rzecz jasna TVN ze swoim master szefem junior, małymi gigantami i innymi #!$%@? mujami. Wystarczy że zobaczę zajawkę w reklamie i już #!$%@? mnie strzela. Powinni jeszcze zrobić mini fakty które prowadziłby #!$%@? miniaturowy Kuźniar.

#boldupy #oswiadczenie #zalesie
salemek - Jak mnie #!$%@?ą programy promujące przemądrzałe dzieci. Nie wiem jak ludzi...

źródło: comment_DeMYoC3RdPh9G1bP8N2Id3eLudyplEry.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@japco:
Watpię. Raczej beda ogarnięte i pewne siebie. W Polsce mamy problem z ludźmi za mało pewnymi siebie, a nie za dużo, wiec na pewno to nam nie zaszkodzi. Lepiej tak niz kolejne pokolenia płaczących Mirków:)
  • Odpowiedz
@salemek: ja troche propsuje, dzieci to skarb i chlona wiedze jak gabka, jezeli dobrze je pokierowac to moga wiele osiagnac, niestety mamy czasy jakie mamy... masz dziecko tableta i daj mi spokoj, do szkoly tez byle zapisany byl
  • Odpowiedz
@salemek: jakbyś miał 10 lat to bys sie jarał takimi programami. Te programy są po to, aby przyciągnąć przed tv inne dzieciaki.

Jak byłes mały to pewnie Idola czy inne Power Rangers oglądałeś. To też było kijowe, ale jako dzieciak miałeś to gdzieś. Teraz dorosłeś i nagle dosnałeś olśnienia"o jezu, ale to głupie". Albo sam nie byłeś przebojowy i troche zazdrościłeś takim klasowym przemądrzalcom.

Może po prostu nie oglądaj programów NIE
  • Odpowiedz