Wpis z mikrobloga

  • 13
@alyaoo: stulejarskie wypociny i mnóstwo komentarzy. Pan wielce nieżałosny aka @wiszacy_mysliciel żalił się, że chciałby mieć dziewczynę, która by gotowała obiady, ale niestety jest zbyt brzydki :<
Jak widać frustracja wynikająca z bycia życiowym przegrywem znajduje swoje ujście w jakby nie patrzeć właśnie żałosnym hejcie.
Nic dziwnego, że wielce szlachcic usunął tamten wpis, bo był to jeden wielki festiwal #!$%@? :<
  • Odpowiedz
  • 18
@wiszacy_mysliciel: no nie, ale musisz się chwalić swoim #!$%@?. Oooo paczcie jaki jestem #!$%@?, bo jestem brzydki i żadna mnie nie chce.
Prawdopodobnie po cichu licząc, że mirki cię pocieszą, a może nawet jakaś mirabelka napisze do ciebie i może nawet jak ładnie poprosisz, to pozwoli ci włożyć, żebyś zobaczył jak to jest #pdk
Poza tym, jesteś moronem, bo obcemu człowieku w internecie z taką dozą pewności przypisujesz intencje. Nie muszę
Swiatek7 - @wiszacy_mysliciel: no nie, ale musisz się chwalić swoim #!$%@?. Oooo pacz...

źródło: comment_TEPq28EyqpkTZMizjM3zakssFQdwmgRR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Swiatek7: Dowartościowujesz się swoimi zabawkami bo tylko to masz do pokazania i jesteś wart tyle ile zabawki wokół Ciebie. Stąd te szkolenia z #pua i gadżety. Jesteś zerem niczym pewien poseł a laski dają ci tylko dlatego, że masz te zabawki i liczą, że im coś skapnie. Czyli wielki z Ciebie Armando co tak naprawdę z dziwkami się zadaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wolę być brzydki i
  • Odpowiedz