Wpis z mikrobloga

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego wynalazcę serba naszego semirodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest nauka .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się edisona albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej światłej osoby jak nikola tesla .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie komentarze na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że z prądu przemiennego nie korzystasz jak jestes nie wiem wyznawcą pałyzmu albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą edisona a nie będziesz z nikoli robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami edisona .wez pomyśl sobie ile ten wynalazca zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle geniusza naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to tesla jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to prąd i nauka ,widac że się nie uczysz i nie chodzisz na fizykę do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był nikolatesla jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak wielki wynalazca bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu transformatora ani jednej turbiny talerzowej nie chodzi tutaj o naukę mnie ale wogóle ogólnie o zasady fizyki żeby mieć jakąs godnosc bo tesla nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak nikola tesla ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po jego patenty i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do elektrowni bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz fizyki to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

#pasta #tesla #heheszki
  • 2