Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Oczekuję na fizycznych podrabiaczy tej prowokacji ,Oczekuję na człowieka który to umożliwił ..Pytanie jest czy od początku była to przygotowana prowokacja i ja się na to dałem nabrać ,[podejść] Czy jednak prawdą było że Pan zgubił pieniądze na kupno samochodu i dodatkowo kontrolowano Panu wydawanie pieniądze w pracach operacyjnych .W tedy ja się na Pana płaczącą prośbę zgodziłem podpisałem podobne papiery , ale Pan pod przysięgą obiecał że wszystkie te papiery wrócą do mnie a na pewno będą zniszczone . Był Pan nie esbekiem a kontrwywiadem .Nie widziałem Pana więcej po tym zdarzeniu , zastąpiono Pana myślałem wtedy różnie ,ale i tak że nastąpiła wpadka tego pomysłu i Pana usunięto . Bo jak Pan wie Pan zdobył moje zaufanie pewnymi Pańskimi zachowania mi które uznałem w tedy za sympatyzujące z moją walką .Ja Panu pomogłem i dotrzymałem słowa ,jednak dziś Pan musi powiedzieć prawdę A prawda jest że te materiały są podrobione a oparte na tamtym wytworzonym zdarzeniu . .Ja po pewnym czasie kiedy wymieniono podobnych do Pana ludzi na Esbeków odmówiłem wszelkich kontaktów. Nigdy więc nie było mojej zgody na tego typu współpracę i nigdy nie doniosłem ustnie i na piśmie na kogokolwiek nigdy nie byłem opłacany .Żadnego tekstu nie wykonałem .Miałem wybór radykalnie walczyć i przegrać ,albo w rozmowach w spotkaniach rozpoznać argumenty i jakość przeciwnika i na tej koncepcji dążyć do zmian .Wybrałem taką drogę i na tej drodze doprowadziłem etapami do pełnego sukcesu .a teras znając prawdę róbcie co chcecie .LW
  • 209
  • Odpowiedz
@lechwalesa: wtedy a nie w tedy analfabeto!!! wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy
  • Odpowiedz
@jan-kowalski74: Wbrew pozorom w całej tej sprawie nie chodzi o samego Wałęsę tylko o fundamenty 3RP.
Jakim cudem miałoby sie cokolwiek udac w tej "wolnej" Polsce,skoro tu nawet biskupów nie możemy byc pewni?
Cała klasa polityczna,urzednicza,sadowa,służby specjalne,media-usiane sa tysiacami takich kretow jak Bolek.
Oni nadaja sobie medale,tytuły,honory,nagrody,lampasy generalskie.
Pisza o sobie lub o nich ksiazki.."Jak obaliem.." Jak walczylem.." "Warto byc przyzwoitym" Z dziejow honoru" itp,itd.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Wersja poprawiona:

Oczekuję na fizycznych podrabiaczy tej prowokacji, oczekuję na człowieka który to umożliwił. Pytaniem jest czy od początku była to przygotowana prowokacja i ja się na to dałem nabrać, podejść, czy jednak prawdą było że Pan zgubił pieniądze na kupno samochodu i dodatkowo kontrolowano Panu wydawanie pieniądze w pracach operacyjnych. Wtedy ja się na Pana płaczącą prośbę zgodziłem, podpisałem podobne papiery, ale Pan pod przysięgą obiecał, że wszystkie te
  • Odpowiedz
@jan-kowalski74: Trzeba było się "mścić". Zaprowadzić sprawiedliwość, za dziesiątki złamanych, zniszczonych czy zamordowanych ludzi. Zapakować do więzień polityków, sędziów, prokuratorów, esbeków, TW czy milicjantów którzy przykładali rękę do tego zbrodniczego systemu, a nie pozwolić im się bogacić w nowej rzeczywistości. Odrzucając tą drogę pozostawiono faktyczną władzę w ich rękach i to komuniści zyskali na nowym układzie. Niczego nowego nie zbudowano. Otynkowano tylko stary i walący się budynek.
  • Odpowiedz
@jan-kowalski74: Ty to jakis #!$%@? jestes czy jak? Kaczynski namowil Kiszczakowa do ujawnienia dokumentow ktore sam Walesa podpisal 40 lat temu? Masz racje, zostanie ikona. Dla ludzi ktorzy nie czytaja i 'prawde' znaja z telewizora.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie, jeżeli dobrze zrozumiałem to Pan dzisiaj wie kim jest ten człowiek/ludzie, wie Pan że on żyje. Obawiam się, że przy takim zgiełku jaki powstał oni nie będą chcieli się ujawnić, lub będą kłamać. Myślę, że z całym, szacunkiem ale myli się Pan że oni działali z pobudek ideowych. Raczej wyglądają na ludzi którzy nigdy nie wyjdą z otwartą przyłbicą. Zastanawiam się co jeszcze mogłoby spowodować, że zagraliby teraz
  • Odpowiedz