Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Oczekuję na fizycznych podrabiaczy tej prowokacji ,Oczekuję na człowieka który to umożliwił ..Pytanie jest czy od początku była to przygotowana prowokacja i ja się na to dałem nabrać ,[podejść] Czy jednak prawdą było że Pan zgubił pieniądze na kupno samochodu i dodatkowo kontrolowano Panu wydawanie pieniądze w pracach operacyjnych .W tedy ja się na Pana płaczącą prośbę zgodziłem podpisałem podobne papiery , ale Pan pod przysięgą obiecał że wszystkie te papiery wrócą do mnie a na pewno będą zniszczone . Był Pan nie esbekiem a kontrwywiadem .Nie widziałem Pana więcej po tym zdarzeniu , zastąpiono Pana myślałem wtedy różnie ,ale i tak że nastąpiła wpadka tego pomysłu i Pana usunięto . Bo jak Pan wie Pan zdobył moje zaufanie pewnymi Pańskimi zachowania mi które uznałem w tedy za sympatyzujące z moją walką .Ja Panu pomogłem i dotrzymałem słowa ,jednak dziś Pan musi powiedzieć prawdę A prawda jest że te materiały są podrobione a oparte na tamtym wytworzonym zdarzeniu . .Ja po pewnym czasie kiedy wymieniono podobnych do Pana ludzi na Esbeków odmówiłem wszelkich kontaktów. Nigdy więc nie było mojej zgody na tego typu współpracę i nigdy nie doniosłem ustnie i na piśmie na kogokolwiek nigdy nie byłem opłacany .Żadnego tekstu nie wykonałem .Miałem wybór radykalnie walczyć i przegrać ,albo w rozmowach w spotkaniach rozpoznać argumenty i jakość przeciwnika i na tej koncepcji dążyć do zmian .Wybrałem taką drogę i na tej drodze doprowadziłem etapami do pełnego sukcesu .a teras znając prawdę róbcie co chcecie .LW
  • 209
  • Odpowiedz
@nehemiah: @nehemiah: Drobnych elementów nie pamiętam to było około 45 lat temu .Nazwiska na razie podać nie mogę czekam że sam to zrobi jeśli tego nie zrobi nie będę miał wyboru ..Dałem słowo i na razie nie muszę złamać .jeszcze trochę. Zaczekam LW
  • Odpowiedz
@lechwalesa: @lechwalesa: @lechwalesa: Panie Prezydencie,mozliwe , że uwierzył Pan Gierkowi,zreztą jak wielu Polaków,ze on polepszy byt Polakom i ze nalezy mu dac szansę.Chciał Pan pomóc ,by mu się udało .Widząc ,ze niektórzy od razu nie dawali szansy Gierkowi ,nie podobało się to Panu,więc informował Pan służby specjalne o tym.Potem ,gdy zobaczył Pan ,ze socjalizm jest nie reformowalny ,ze wykorzystano Pana ,stanął po stronie tych ,którzy chcieli sprawiedliwosci i wolnosci
  • Odpowiedz
@jas06: Dokładnie o tym samym myślę, ale w kategoriach ekonomicznych. Ile ustaw, rozporządzeń i przetargów było napisanych celowo niekorzystnie dla Polski pod groźbą wypuszczenia teczek i dokumentów do wiadomości publicznej. Ile naszych pieniędzy poszło do kolesi umocowanych w poprzednim ustroju. Ciekaw jestem również ile przedstawicieli "elity" 3RP jest trzymanych za jaja przez Moskwę, Berlin i cholera wie przez kogo jeszcze. A potem wielkie zdziwienie, bo ludzie nie mają pieniędzy, wyjeżdżają na
  • Odpowiedz