Wpis z mikrobloga

Rozwiązałem .wreszcie rozwiązałem .na bazie tych dokumentów Proszę to sprawdzić .

Jeszcze raz Oświadczam

1] nie współpracowałem z SB

2] nie donosiłem nigdy na nikogo

3] nie brałem żadnych pieniędzy

4] nie dałem się złamać

.Natomiast dałem się podejść na chwyt ze zgubą pieniędzy i kontrolą wydatków .Masz miękkie serce musisz mieć twardą .

....Podpisałem dwa podobne , główne dokumenty , przy dwóch świadkach , to umożliwiło Sbeką pobieranie pieniędzy dla siebie nie dla mnie i o dziwo robili to po kolei różni i to dość długo .Ja dawno zdecydowanie zerwałem kontakty

.Musieli wykazywać że współpracuję i pisali za mnie donosy .by brać na moje konto pieniądze .

Materiały ręcznego opisu które w padały podczas rewizji i zebrane z różnych miejsc podbudowywały ich bezczelne działania ..

Kapitanie Graczyk to Pan mnie tak urządził ,a ja się zlitowałem nad Panem ..Jedno pytanie pozostaje, czy zrobił Pan to w pojedynkę czy robiliście to zbiorowo

.Panie Boże dzięki CI AMEN . lw
  • 382
  • Odpowiedz
@lechwalesa: jesteś Pan zwykły tchórz a nie bohater. Natbis? Ewgbis? Deubekizacja i dekomunizacja? Kradzież (sfałszowanych) teczek TW Bolek w 92? Nocna zmiana i "Panowie policzmy głosy"? Byłeś BOLEK ZDRAJCĄ i jesteś nim nadal. Robiłeś agencie tyle, na ile Ci pozwolili. Na krzyżyk przysięgałeś na ubecji że nie powiesz nawet rodzinie o współpracy. Żałosny kłamco lustracyjny, oddaj Nobla to zrzucimy Ci się na pralkę i telewizor.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: wszytko piekinie, tylko:
- po objęciu urzędu prezydenta, miał Pan dostęp do swojej teczki
- skoro miał Pan dostęp do tej teczki i wiedział o tych fałszerstwach, to dlaczego Pan ochraniał tych SB-ków zamiast pociągnąć ich do odpowiedzialności.
- oddaj dokumenty które wyciągnąłeś ze swojej teczki, wtedy porozmawiamy o prawdzie.

Rzeczywiście zdarzały sie przypadki wrabiania/zmuszania ludzi do współpracy, jednak ci zmuszani ludzie nie dostali ochrony, ochronę zapewnił Pan właśnie tym
  • Odpowiedz
@lechwalesa: o jakich "materiałach ręcznego opisu" Pan pisze, które to przechwytywali SBecy podczas nalotów? Czy to były Pana osobiste notatki nt. bieżącej sytuacji. Po co Pan takie materiały sporządzał?
  • Odpowiedz