Wpis z mikrobloga

Rozwiązałem .wreszcie rozwiązałem .na bazie tych dokumentów Proszę to sprawdzić .

Jeszcze raz Oświadczam

1] nie współpracowałem z SB

2] nie donosiłem nigdy na nikogo

3] nie brałem żadnych pieniędzy

4] nie dałem się złamać

.Natomiast dałem się podejść na chwyt ze zgubą pieniędzy i kontrolą wydatków .Masz miękkie serce musisz mieć twardą .

....Podpisałem dwa podobne , główne dokumenty , przy dwóch świadkach , to umożliwiło Sbeką pobieranie pieniędzy dla siebie nie dla mnie i o dziwo robili to po kolei różni i to dość długo .Ja dawno zdecydowanie zerwałem kontakty

.Musieli wykazywać że współpracuję i pisali za mnie donosy .by brać na moje konto pieniądze .

Materiały ręcznego opisu które w padały podczas rewizji i zebrane z różnych miejsc podbudowywały ich bezczelne działania ..

Kapitanie Graczyk to Pan mnie tak urządził ,a ja się zlitowałem nad Panem ..Jedno pytanie pozostaje, czy zrobił Pan to w pojedynkę czy robiliście to zbiorowo

.Panie Boże dzięki CI AMEN . lw
  • 382
@lechwalesa: Tak to bywa gdy ktoś uważa się za sprytniejszego od większości ! Patrzy na innych z góry ...
Zamiast jednej wersji zdarzeń mamy festiwal różnych pokrętnych tłumaczeń i zwalania winy na inne osoby !
Niech Pan już skończy i usunie się trochę na dalszy plan ! Pieniądze $$$, bale, baseny to nie wszystko !
WIĘCEJ POKORY !
W jaki sposob to umniejsza jego role w historii tworzonej w latach 80 tych?


@maniac777: Może i nie umniejsza, ale w latach 90-tych te teczki mogły mieć wpływ na decyzję Wałęsy gdy został prezydentem RP. Czy to tak trudno zrozumieć, że sbecy mieli kwity na Wałęsę i mogli ich używać?

Dlaczego Kiszczaka uniewinniono gdy Wałęsa był prezydentem?

Dlaczego ginęły dokumenty TW. Bolek za jego prezydentury. Nawet ekipa Kwaśniewskiego to odnotowała.

Dlaczego
Jak rany, nawet poziom grafomanii na poziomie poniżej podstawówki. Czy to się dzieje naprawdę, żeby były prezydent kraju (tego z kart historii też się nie wymarze) nie potrafił nawet składnie zdania napisać...
@Elvadom: Sorry Kolego,ale nie bronię byłego Prezydenta,ale zastanawiam się po prostu nad tym co samo "rzuciło mi się w oczy" nie jestem fanem p.Wałęsy,ale też nie skreślam ludzi wciągu kilku sekund.... wolę pomyśleć,zastanowić się. Sprawa którą poruszyłem wydaje mi się ciekawa i do przemyślenia. Ps. co ma do tego ,że jestem na blogu od kilkunastu minut? Mam takie samo prawo do wypowiedzenia się jak każdy.
@lechwalesa:
Mam pytanie Panie Prezydencie:

Skoro nie współpracował Pan z SB, to dlaczego piłeś Pan wódkę z Kiszczakiem (odpowiedzialnym za stan wojenny oraz za śmierć górników kopalni Wujek) ?

Dlaczego po 89 nie wprowadzono projektu lustracyjnego, który chciał wprowadzić Janusz Korwin-Mikke, skoro Pan obalił Komunę, dlaczego nie chciał Pan do końca wsadzić do więzienia tych #!$%@?ów?
@lechwalesa: Oooo panie prezydencie nie można bylo tak od razu? Juz prawie sie nabrałem na to ze Pan współpracował. Na szczęście wszystko się wyjaśniło :3 @faktytvn pośćcie to wieczorem niech cała Polska sie dowie ze zaszło wielkie nieporozumienie :)
@lechwalesa:
Kiszczakowa (pewnie nieświadomie) dała Panu szansę na uratowanie honoru. Niech Pan się przyzna i przeprosi.

Jeśli do śmierci będzie Pan się tak zapierał, to hostoria zapamięta Pana tylko jako kolejnego złamanego przez komunę kłamcę, a wszelkie "plusy dodatnie" zostaną zapomniane.
.Panie Boże dzięki CI AMEN . lw


@lechwalesa: W tej dyskusji nie powinno być "miejsca" dla Boga. Tylko fakty. A faktów Pan nie przytoczył żadnych, tylko podejrzenia.

Ja chciałbym tylko o jedno zapytać - jak to jest kilkakrotnie wygrać w totka? Osobiście mam szczęście do konkursów opartych o talent/wiedzę ale za cholerę czerwoną nie potrafię wygrać żadnej loterii. Pan wygrał kilkakrotnie i to wtedy, gdy potrzeby były duże. Jak to się