Wpis z mikrobloga

@kotownik: potrafisz się jakoś lepiej wysłowić niż "ktoś tu wygląda jak ? Bo jak na razie widzę jedynie to że przeszkadzają Tobie tacy ludzie bo tak, nie masz żadnego sensownego powodu, a tacy ludzie zazwyczaj są zakompleksieni w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) normalni, rozsądni ludzie nie tracą czasu na obrzucanie jakiejś tam grupy ludzi "bo mi się nie podoba to jak wyglądają" (z ofc wykluczeniem ludzi
Pracowałem kiedyś z takim typem, pozerstwo i gejoza over 9001. Istna pohiepsterska mutacja.


@kotownik: To że spotkałeś jednego #!$%@? który tak wyglądał (ja nawet paru więcej niż tylk jednego) nie oznacza że każdy kto ma brodę i nosi sweterki to zjeb i gejuch. Mnie na wykopie strasznie denerwuje obrzucanie gnojem jakiejśtam grupy ludzi pomimo tego że niektórzy w danej grupie nie zrobili pewnie nic złego aby zasłużyć sobie na gnojenie przez
Niejedzenie glutenu to antywegetarianizm?! Wat xD co ma niejedzenie glutenu do jedzenia tłuszczy? Gluten mają raptem 3 zboża, całą resztą można się zapchać na śmierć nie tykając ani pół masełka tydzież smalczyku xD co za brednie