Wpis z mikrobloga

Witam.Myślę nad zrobieniem domowej siłowni.Mam do przeznaczenia jeden pokój (całkiem spory). Czy to się opłaca? Lubiłem kiedyś ćwiczyć,ale na ten moment mam taki #!$%@? w głowie, że nawet jak kupiłem raz karnet to tylko kilka razy w tygodniu miałem okazję się pojawić.Czy jest wogóle sens inwestować w taką siłownię? Chciałbym rozbudować górę najbardziej wiadomo,ale brak czasu i transportu nie pozwala mi jezdzić na siłownie.Jaki byłby koszt takiej siłowni i w co musiałbym zainwestować uwzgledniajac oczywiście jakąs matę ochronną na podłoge ( drewniane panele) #silownia #mikrokoksy
  • 92
  • Odpowiedz
@mlg20: Też nie wiem D: serio. Nas w szkole rzucali na czuja. Jakieś tutki z yt czy coś. Ogólnie to świetne aeroby nieobciążające stawów, więc warto się zakumplować z basenem. Sauna usuwa toksyny - jak palisz, to po dobrej saunie z 3 dni najmarniej nie będzie ciągnęło, ale ogólnie dobra opcja i czuję się po niej lepiej. Basen ma jedną wadę i jest to chęć jedzenia zaraz po. Jak masz dietę
  • Odpowiedz
@xDrope: ta zauwazylem ze strasznie chce sie jesc bo wyciąga :P,ale tez na swoj sposob usypia basen bo rozluznia miesnie. Nie umiem zbytnio kraulem kurde :P nogami jak macham to stoje w miejscu co jest grane :P ?
  • Odpowiedz
@mlg20: znam to miałem po if, który ze względu na wypadki wyniósł 23H, a potem godzinny trening i dopiero okno żywieniowe. No wtedy czułem się jakbym schodził. Nie polecam - lepiej odpuścić trening. Jak jesteś w stanie targać już dość porządne ciężary to się nie oglądaj. Pełna no... :) na treningach + aeroby i będziesz szczęśliwy. Tylko dobrze policz dietę ;)
  • Odpowiedz
@mlg20: Cóż ja na znacznie tańszej ławce daje radę ;) Choć trochę się już boję na niej dawać więcej niż 115 kg XD Co do obciążenia nie podają jakiego rodzaju oferują obciążenie warto ich zapytać, nie namawiam do kupowania akurat od nich i tego z resztą tylko coś w tym stylu bo ławka jest oddzielnie od stojaka dodatkowo ławeczka ma regulacje dół góra a stojaka możesz użyć też w przypadku robienia
  • Odpowiedz
@mlg20: Akurat ten zestaw co Ci wysłałem raczej zawiera żeliwne obciążenie pisze "obciążenie hertz olimpic" a też jest droższy od innych podobnych zestawów.
  • Odpowiedz
@mlg20: Jak Ci się to podoba to mogę podskoczyć do tej hurtowni bo mam niedaleko i ocenić jak to wygląda w realu, i tak miałem jechać dokupić obciążenie ;)
  • Odpowiedz
@mlg20 ja Ci mogę powiedzieć tyle, że posiadanie własnej małej siłowni na początek jest spoko rozwiązaniem. Przede wszystkim nie musisz czekać na sprzęt, ćwiczysz we własnym tempie nie patrząc na to czy ktoś czeka aż Ty skończysz bądź odkłada/dokłada ciężary. Nie tracisz czasu na dojazd i np. wspomniane czekanie na to aż ktoś skończy. Po prostu idziesz do swojego pokoju i ćwiczysz. Ja mam taką siłownie w domu, w piwnicy. Wyremontowałem sobie
kubson1069 - @mlg20 ja Ci mogę powiedzieć tyle, że posiadanie własnej małej siłowni n...

źródło: comment_UoaHgP4MmaJdTpTvJlZT5OcS9MhyEWgG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mlg20: dzięki :P wszystko marbo, jeszcze z pierwszej serii przed zmianą wyglądu sprzętu. Z obciążeniem jest tak: 4x20 kg, 2x15kg, 2x10kg, 6 x 5kg, 8 x 2,5, 8x1,25 z czego kilka talerzy z firmy spokey ale co mi tam, ważne że średnica taka sama :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kubson1069: doradzilbys ktory zestaw z marbo warto brac ?bo ceny sa rozne i rozne stopnie zaawansowania sprzetu.bez wyciagu jesli cos.interwsuje mnie lawka,modlitewnik i stojaki (najlepiej takie ktore pomaga przy martwym tez"
  • Odpowiedz