Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem najnowszą Fantastyczną 4. Z dubbingiem.
I powiem wam że nawet w takiej wersji ten film jest całkiem zjadliwy i nie rozumiem całego hejtu który go otacza. Zwykłe origin story. Z tego co pamiętam Iron Man i Thor też nie były wybitne. Takie 6-7/10, całkiem przyzwoicie. Ciekawe jakby ten film wyglądał gdyby sie studio nie wpieprzało - pewnie solidne 8 : )
#fantasticfour #marvel #fantastycznaczworka #filmy
Sangreal - Właśnie obejrzałem najnowszą Fantastyczną 4. Z dubbingiem.
I powiem wam ż...

źródło: comment_PEnTaq7Guq34g2pBuVEdYPf9X66HtU2L.jpg

Pobierz
  • 15
@kanksterktorykochaiwarsawgirl: serio mówie, widać w nim sporo braków ale tłumacze to tym konfilktem z wytwórnią. Widać to najbardziej na końcu - sklecona na szybko końcówka. Ale źle nie jest. Leć oglądać i wołaj jak oceniasz : )
@Papilon: no to raczej pasuje bardziej do filmów takich jak The Room :P A Fantastycznej do niego daleko : )
@Sangreal: Rola dobra, ale po prostu film jest spójny, jak oglądałem F4 to zastanawiałem się ile osób wtrącało się do produkcji, czy po prostu scenarzyści dali ciała.
@Huzio: no wiadomo, film jest gorszy od IM ale nie jest tak tragiczny jak go oceniają. IM dałem jako przykład że pierwsze filmy z serii nie zawsze są wybitne. Na Batman:Begins też wieszali psy a jak wyszedł Mroczny Rycerze to zachwytów nie było końca. Szkoda że go skreślili bo dwójka mogła być o wiele lepsza.
@Sangreal: przecież w tym F4 są sceny których równie dobrze mogło by nie być, nic nie wnoszą do fabuły. Doom jest tak marnie przedstawiony że nie ma porównania z tym co w komiksach gdzie doom jest typem który ma swoje wewnętrzne motywacje
poza tym szkoda czasu aby pisać o tym filmie za dużo wad
Nie oglądałem tego filmu, bo się nie odważyłem, ale

Iron Man i Thor też nie były wybitne


@Sangreal: Thor to rzeczywiście kupa, ale IM jest świetnym filmem, który deklasuje resztę z MCU (poza zimowym żołnierzem i GotG)
@MorDrakka: Nadużycie moim zdaniem :P Patrzysz przez okulary nostalgi i zapomniałeś o Ant-Manie :) ale prawda IM jest wysoko dzięki roli RDJ.

@Sangreal: Nowy F4 jest dobry, mniej więcej do czasu wyprawy do innego wymiaru (negative zone?), do tego czasu to film dobry jak każdy inny oparty na komiksach, jednak potem widać że coś poszło nie tak i film się zepsuł. I nie można traktować filmu tylko do połowy, lecz
@MorDrakka: Moim zdaniem nie. Ant-Man ma ciekawy wątek (żaden rewolucyjny, ot sztampowy origin, gościu staje się bohaterem). Efekty też nie powalają. Humor jest całkiem spoko, ale to razem zebrane do kupy daje dopiero dobry film (no i super postać drugo planowana wykreowana przez Micheala Pena). Moim zdaniem IM był od niego gorszy. Nie mówię że IM jest złym filmem, jest dobrym filmem, świetnie się na nim bawiłem, ale jeszcze raz powtórzę
@Sangreal: Film jest tak niemożebnie pocięty, prostacki, robiący z widza idiotę (co nie jest nowością, ale nie w takim natężeniu), że jak najbardziej kwalifikuje się do filmów typu The Room :)