Wpis z mikrobloga

Mirki.. mój kumpel lvl 24 ma zrozumiały dla mnie dylemat. Jest przystojnym i ogarniętym gościem, zawsze się z kimś spotykał, ale nigdy jakoś nie udało mu się zbudować dłuższego związku. Miał wiele naprawdę zajebistych koleżanek, które nie wyrażały nim zainteresowania na stopie innej niż koleżeńska... do czasu. Chłopak zaczął odnosić spore sukcesy w sporcie (sztuki walki) i nagle te wszystkie koleżanki zleciały się jak muchy do gówna:) on z kolei twierdzi, że nie chce budować niczego z żadną z nich, bo skoro one nie potrafiły mu dać szansy zanim zaczął odnosić sukcesy to dlaczego on miałby im dać szansę teraz? co myślicie o jego podejściu?

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 69
  • Odpowiedz
@Felix5k Faceci mają tak samo jak laska schudnie albo wyładnieje( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na studiach zarywała do mnie laska taka 4/10 - trochę "za dużo" do kochania. Mimo, że sympatyczna olałem ją. Na magisterskich jak ją zobaczyłem to szczena mi opadła - odchudzona, wylaszczona, nowa fryzura. 8,5/10. Niestety teraz ona mnie olewała. Soczysty #!$%@? mi w dupę(,)
  • Odpowiedz
@typowa_zielonka: czego PUA MLM? Skoro zmarnowałyby swoje najlepsze lata na imprezki i niestałe związki olewając przy tym mnie, to dlaczego miałbym wierzyć w ich szczerze intencje wtedy gdy wychodzą im pierwsze zmarszki? Zakładam przy tym, że facet koło trzydziestki zyskuje na atrakcyjności, a kobieta traci.
  • Odpowiedz
@WaltherW: rozróżnijmy jeszcze 2 sytuacje:

a) Anon jest gruby, pryszczaty, ma tłuste kuce i nudną osobowość. W dwa lata bierze się za siebie, wygląda jak Leonardo DiCaprio i zdobywa Oscara. W takim wypadku jestem w stanie zrozumieć nagłe zainteresowanie osobą w której wcześniej nie było nic ciekawego.
b) Anon to normalny gość, pewny siebie, inteligentny i przystojny, zjechał trochę świata, potrafi ciekawie rozmawiać, a w relacjach damsko - męskich radzi sobie
  • Odpowiedz
@janeeyrie: nope, to nie to. gość jest naprawdę pewny siebie i nie miał problemów w relacjach z kobietami. po prostu odpuścił sobie "starania" w stosunku co do niektórych, bo widział że to inwestycja dająca zerowy zwrot
  • Odpowiedz
@Felix5k: Hm, no to nie wiem, znaczy pewnie te laski są po prostu beznadziejne (co nie znaczy, że wszystkie kobiety w ogóle takie są). Kolega ma teraz możliwość prowadzenia szerzej zakrojonego życia towarzyskiego, to niech się otacza dziewczynami na poziomie.

Żeby nie było - trochę niby rozumiem ten mindset, bo osoba, która prowadzi ciekawe życie (niekoniecznie musi być mistrzem w czymkolwiek) przyciąga bardziej niż pierwszy z brzegu facet spotkany na ulicy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Blaskun: rozejrzyj sie wsrod znajomych rozowych. moze kogos nie zauwazasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sama bylam takim niepozornym rozowym. minusem odnoszenia sukcesow/pracy nad soba jest czesto tez zwiekszenie wymagan wobec kandydatow/tek na partnerow/partnerki. ja padlam ofiara czegos takiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@2na10:

lgnięcie płci przeciwnej do ludzi z osiągnięciami i zaradnych działa dokładnie tak samo w przypadku obu płci. Każdy chce równać w górę.

Niezupełnie. To, że dla Ciebie i Twojej płci to naturalne nie oznacza, że tak jest dla wszystkich. To kobiety mają hipergamię.

Tymczasem facet 9/10 przeleci i laskę 6/10. Psychologia ewolucyjna. Co mu szkodzi. Od pewnego pułapu, powiedzmy od takiej młodej 6-7/10, zwiększenie atrakcyjności zmniejsza liczbę potencjalnych partnerów seksualnych.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sh1eldeR: w wiekszosci sie of kors zgadzam - pisalam z zalozeniem ze bohaterowi wpisu nie zalezy na pukaniu byle czego(bo bu bral co przylatuje i nie mial dylematu) tylko na zwiazku z wartosciowa osoba.
  • Odpowiedz
@Felix5k: bardzo prawidłowo. Sporo rozowych to takie małe #!$%@? na kase/sławę faceta. Tylko różowy który nie leci na kasę/sławę jest warta uwagi, reszta to pojemniki na sperme.

Ogromny plus za męską postawę
  • Odpowiedz
@Felix5k: Dobrze zrobił. Te laski zapewnie mają siano w głowie, skończą się sukcesy - odejdą. Szkoda czasu na nich.
Jak trafi w końcu na normalną dziewczynę, która ma jakiś system wartości, właściwe podejście do życia i nie patrzy na grubość portfela niech ją szanuje. Niestety takich dziewczyn jest bardzo mało...
  • Odpowiedz