Wpis z mikrobloga

@pawlo74: JA nie będę. Moja kasa jest zdywersyfikowana tak że w razie migracji (np do ETH, LTC albo DASH) wyjdę grubo do przodu. Jeśli dojdzie do migracji, to płakać będą janusze biznesu kupujący monety w ciemno. I minerzy. Ale minerom, to ja chętnie pokażę środkowy palec.
@McGravier: życzę Ci jak najlepiej możesz mi wierzyć ale już raz popełniłeś błąd. Gdyby nie to byłbyś już jak to sam określiłeś, cytuje "obrzydliwie bogaty". Ucz się na błędach i nie pchaj się w gówno.

@Kirlia: polecam korzystać z fiata, ma lepsze czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pawlo74: @McGravier: dla mnie najważniejsze jest to żeby działało sprawnie, BTC płace tylko za usługi internetowe typu vps, jak dla mnie bezpieczniejsza metoda niż PP ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnio cała transakcja zamykała się w ~1h, zaczynając na przelewie pieniędzy z mojego banku, kończąc na zaksięgowaniu BTC na koncie końcowym, a to co dzieje się teraz to jakaś tragedia ( ͡° ʖ̯ ͡°
@Kirlia: Albo nastąpi fork do 2MB i sytuacja tymczasowo wróci do normy, albo inna kryptowaluta zacznie wypierać BTC. Po ostatnich obradach minerów z developerami ustalono, że fork nastąpi za... Półtora roku.