Wpis z mikrobloga

siema mirki!
od wielu lat siedzę na wykopie ( co prawda głównie lurkując mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i dzisiaj chciałbym się pochwalić inicjatywą swoją i znajomych - Arbus


I tu mam #pytanie : byłby ktoś zainteresowany #ama na ten temat? (a jak będzie ama, to pewnie jakieś rozdajo z bałkan też się znajdzie) nawet w postaci #mikroama odpowiemy na każde pytanie
Jeśli nie, to zachęcam do obczajenia fanpage'a - jeśli się podoba to co wrzucamy, mogę to też dawać na mirko.
Przy okazji nie obrazimy się też, jeśli ktoś polajkuje nas na fb - w tym roku zamierzamy szukać jakichś sponsorów, żeby chociaż zupki chińskie nam mieć za darmo xD (albo jakieś koszulki czy kubki od jakiejkolwiek wykopowej firmy ;))
#europa #podroze #volkswagen #carboners #chwalesie
Pobierz headbucket - siema mirki!
od wielu lat siedzę na wykopie ( co prawda głównie lurkują...
źródło: comment_9bLuUjZLnp8fuAV50zoVWR6BvCIH3OQw.jpg
  • 12
@headbucket: To ja mam pierwsze pytanie, dlaczego młodzi ludzie teraz mają taką straszną napałkę na swoje podróże i swoją zajebistość? Pytam bo pojechać gdzieś i pozwiedzać każdy potrafi i prawie każdy to robi, tylko że fotki/filmy najczęściej potem idą do rodzinnego albumu, ew. trafiają na facebooka. Dlaczego tylu młodych dzisiaj musi gromadzić fanów swoich "osiągnięć" - pieniądze (reklamy/sponsorzy czy co tam) czy po prostu żeby podbudować swoje ego?
@Ligniperdus: myślę, że po trochę obie z tych rzeczy o których mówisz plus jeszcze jedna, ważniejsza - takie coś jest solidnym kopem w dupę dla nas samych i dla innych osób. Jakby kiedyś busemprzeświat się nie promował, to my byśmy nie pojechali i pewnie nie powstałoby pełno innych inicjatyw podróżniczych(albo w kompletnie innej formie). Teraz, gdy gadamy o tym wśród znajomych, wiele osób też próbuje podłapać ten pomysł, skoro widzi, że
@Ligniperdus:

dlaczego młodzi ludzie teraz mają taką straszną napałkę na swoje podróże i swoją zajebistość?


Wbrew pozorom, to jest bardzo złożone pytanie, na które nie da się odpowiedzieć w 2 zdaniach. Każdy ma inne motywacje. Dlaczego nie korzystać z tego, póki można? Horyzonty się poszerzyły. Nie poznasz innej kultury tylko oglądając Cejrowskiego i czytając książki. To może być tylko fundament, ale doświadczenia i przeżycia nie nabędziesz w teorii. A zajebistość? Są