Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną, 25,5lvl.
2. Szukaj od około roku normalnej (ambitnej) pracy.
2. Znajdź pracę w (kolejnej) #gownopraca , która nie odpowiada pod każdym względem.
3. Rozmowa z przełożonym.
4. Koniec marca = koniec pracy.
4,76. No tak średnio bym rzekł, nie polecam.
5. Szukaj dalej.
6. Nie chciej wyjeżdżać.
7. Nie bądź programistą za 15k/msc.
8. Brak profitów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Musiałem się wyżalić, bo męczy mnie już ta cała sytuacja, która trwa już około rok.
Niby jestem na „rynku pracy” od kilku lat, niby jestem po #studbaza (zaocznie więc może jednak #gownokierunek ?), głupi chyba też specjalnie nie jestem, a nie mogę się załapać do normalnej pracy, która by mnie satysfakcjonowała i pozwoliła pójść w końcu na swoje - najwyższa pora bo 30lvl się zbliża nieubłaganie. Co robić Mirki? (,)

#gownopracaalepraca #gorzkiezale #pracbaza #jakzyc #szukampracy
  • 21
@Legendowsky: Czytaj uważnie:

Bądź mną, 25,5lvl.

30lvl się zbliża nieubłaganie


@methanex: Wcześniej 2000 jako fizyczny (magazyn), teraz 1600 jako "umysłowo-mobilny". Miało być pięknie i fajnie, a wyszło jak zwykle.
@Mirkujmy: Normalna "praca pełna wyzwań w młodym i dynamicznym zespole". Czy to aż tak wiele? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A już bardziej serio to nie jestem rozrzutną osobą, więc po takich "ogólnych wyliczeniach", żeby wystarczyło na
mam niemalże to samo. Ten sam wiek, 2000 na rękę, w Poznaniu. Muszę za to jeszcze mieszkanie opłacać. Ostatnio ciągle myślę co zrobić ze swoim życiem.
Z zazdrością przeglądam wpisy feuera.
@methanex Mieszkanie wynajmuję z dziewczyną. Ze wszystkim kosztuje 1550. Standard całkiem dobry, ale patrząc na rynek i mając na uwadze kiepski dojazd, to można je było nazwać cenową okazją.
Kasy niewiele zostaje i nie widzę specjalnie perspektyw. Wiem, że zmarnowałem kawał życia. Szukam teraz jakiejś drogi wyjścia z tego wszystkiego.
@zxc999: Mam to samo, też myślę co zrobić z życiem i ciągle bezskutecznie szukam jakiejś drogi, dzięki której bym się odbił w końcu z tego dołka.
@Legendowsky: Trzeba też mieć chyba trochę szczęścia do tego całego oleju. Ale może teraz chcę po prostu znaleźć winę swojego niepowodzenia...( ͡° ʖ̯ ͡°)
@krry: @zxc999: odgrzewam kotleta, jak tam Panowie, zmieniło się coś przez ostatnie 2 tygodnie? Jeśli nie, to jest nas już trzech, z tym że u mnie gównorobota za 1500 na rękę, tragedia. Sam nie wiem gdzie robię błąd i jak się odbić żeby żyć spokojnie na swoim
@nonabl3: Zaspokoję Twoją ciekawość, ale tylko częściowo, żeby nie zapeszać. Jeszcze się nie zmieniło (jak wspomniałem, gównorobota do końca miesiąca), ale jestem aktualnie na dobrej drodze by w końcu zaczęło się dziać lepiej.
@nonabl3: Dzięki. Uruchom znajomości i jeśli masz możliwość to "zerknij" do UP, może jakaś firma szuka pracownika na zasadzie dofinansowania stanowiska (nie mylić ze stażem).
@krry: Kolego ze znajomościami krucho, tak jak napisałem gównorobotę już mam za najniższą, w okolicy jakoś totalna posucha na dobrą robotę a wynieść się cieżko zebrać i tak sobie tkwie w tym bagnie
@nonabl3: Ja zaczynam teraz szukać innej pracy (nie zwalniając się z dotychczasowej, bo o obecną mogę być spokojny).
Ponadto zapiszę się na angielski do kobiety uczącej moją dziewczynę, bo widzę u niej spore efekty, a jestem teraz świadomy, że znajomość języków jest kluczowa przy szukaniu czegoś lepszego.