Wpis z mikrobloga

Będą cycki czy nie będą, na te pytanie odpowie wam tylko wasza ulubiona gra, czyli #wykopowaruletka Z Okazji Dnia Kobiet!(´ڡ`)
Czas na długo wyczekiwane wyniki!


@niejestemrozowympaskiem MA CZAS DO 08.03.16 20:00 NA WYKORZYSTANIE JEDNEGO Z DWÓCH KÓŁ RATUNKOWYCH, PO 20:00 BĘDZIE MUSIAŁA OPUŚCIĆ MIRKO I USUNĄĆ KONTO, PROSIŁBYM O ZDEKLAROWANIE SIĘ POD POSTEM CZY MA ZAMIAR UŻYĆ KOŁA RATUNKOWEGO, JEŻELI NIE TO NIECH OD RAZU USUWA KONTO. ( ͡ ͜ʖ ͡) (MOGĘ PRZEDŁUŻYĆ CZAS, WYSTARCZY NAPISAĆ MI NA PW, A JA WYDAM STOSOWNE OŚWIADCZENIE O PRZESUNIĘCIU :) )

Wszystkim dziękuje za udział w zabawie i zapraszam na 8 edycje, jeżeli chcesz być na bieżąco śledź tag #wykopowaruletka lub możesz mnie obserwować.()
#wykopowaruletka #heheszki #glupiewykopowezabawy #nocnazmiana
db95 - Będą cycki czy nie będą, na te pytanie odpowie wam tylko wasza ulubiona gra, c...

źródło: comment_XS7Rx18HGGG5kQVR3BxT1AEkTwg5cobj.gif

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
Ale będę prychał jak się okaże, że wszystkie stulejki czekają na jakiegoś super ultra seksi różowego, a wyjdzie kaszalot ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już widzę te Stonogi z "NIE WARTO BYŁO" ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@db95: wyczuwam że różowy nie będzie miał rozumu i godności człowieka i będzie miał gdzieś fakt wylosowania i będzie czarnolistował wszystkich którzy będą kazali usuwać konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@theqkash: atencję mają już jak zostaną wylosowane, bo mogą olać i być "ścigane" przez wykopków.
ale jak się okazało ostatnio, niektóre różowe są na tyle odważne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz