Wpis z mikrobloga

1:00 kierujący też nie lepszy przy ok 100km/h odstęp góra 4 metry


@kubica94: Uuuuuuu zmień nick na miernik, masz jak widzę miernik prędkości w palcu i odległości. Dupa piecze bo kaszlak max 80 leci z górki?
Prawie 100% przypadków ma ten sam przedrostek w rejestracji, to chyba nie przypadek.


@jarpen1234: Taka okolica z takiego kierunku jadą do Pracy tak jak ja ;-) tylko, że ja nie mam GWE.
@reddin: Kaszlak leci dobre 200km/h więc spokojna twoja głowa. Poprostu jest to skrajnie nieodpowiedzialne i sam osobiście nigdy bym nie przysiadł na dupie komuś z taką prędkością

Potem w telewizji znów będzie karambol na autostradzie/obwodnicy x osób zginęło
przysiadł na dupie komuś z taką prędkością


@kubica94: W życiu jeszcze przysiadu na dupie chyba nie doświadczyłeś. Poczytaj sobie o ogniskowej obiektywów i o tym jak zmienia się perspektywa, jakie dają przerysowania i zakłamania.
@reddin: o czym ty #!$%@? w 1:21 jak mijany jest mercedes to przecież widać że ledwo by się zmieścił między nagrywającego a passata czyli odstępu jest góra 5-5.5 metra a gdzie wcześniej mijana była Corsa to kierowca był jeszcze bliżej
przez to podjeżdżanie pod zderzak i wyprzedzanie prawym na zwężeniu udowadniasz, że nie odstajesz poziomem inteligencji od wyprzedzanych kolegów


@ide_na_pszyre: Tu nikt nie podjeżdża pod zderzak, żaden przepis niezabrania wyprzedzania na drodze ekspresowej prawym pasem, zjechanie na pas wyłączony z ruchu jest spowodowanie zajechaniem drogi przez passerati.
o czym ty #!$%@? w 1:21 jak mijany jest mercedes to przecież widać że ledwo by się zmieścił między nagrywającego a passata czyli odstępu jest góra 5-5.5 metra a gdzie wcześniej mijana była Corsa to kierowca był jeszcze bliżej


@kubica94: hehehe kamerka ma 140 stopni misu... guzik wykoncypujesz z tego obrazu 2D.
nagrywający ten film to skrajna, nieodpowiedzialna #!$%@?.


@Gacrux: Psy szczekają a automobil jedzie dalej. Myślisz, że taki kwik kogokolwiek rusza? Prawo jazdy wyjąłeś z chipsów... no szkoda.