Wpis z mikrobloga

@mamnatopapiery: wiesz gdyby ktoś nieproszony wtargnął a ja będę daleko to przydałoby się jednak nagranie. Dodatkowo fajna jest opcja nadawania komunikatu głosowego - wtedy można złodzieja przestraszyć, że już została wezwana policja a on jest nagrany.
@aklamot: No to kupuj to, normalne kamery tego typu ze slotem na kartę pamięci to koszt około 600 zł. Zestaw monitoringu z dyskiem trochę więcej.
Jak chcesz mieć cebuledeals to kupujesz starą nokię 3310, play rwk i czujkę ruchu (ale nie pamiętam typu, chyba normalne zwarcie musi mieć na wyjściu) :)
@Trixon: jak kamerka wykryje ruch i dostanę alert na telefon to takie nagranie z niej jest przechowywane jakoś w chmurze? Na wypadek, gdyby nieproszony gość zauważył kamerę i ją zabrał ze sobą.
@goferek: wydaje mi się że tak chociaż nie testowałem teraz kamerkę mam wyłączona a moge zobaczyć nagrania które jeszcze nie widziałem chyba że to sie ciąg synchronizuje chociaż wątpię bo podczas próby obejrzenia jest komunikat o pobieraniu nagrania. Tak wiec wg mnie jest to w chmurze.