Wpis z mikrobloga

@aklamot: Kamerka jest idealna do pilnowania chaty, może ustawić sobie alerty i dostajesz za każdym razem powiadomienie jak coś się dzieje. Słyszałem, że te na rynek chiński są blokowane więć zastanów się czy chcesz ryzykować dla 80 zł.
@stasgaska: tak właśnie myślę, że zamowie w Polsce - wezme Fv na firme i w sumie wyjdzie mi podobnie i bez kombinowania. Powiedz, masz jakąś karte pamięci? 16gb ma ile godzin starczy? Nowe nagrania nadgrywają stare tak?
@stasgaska: ehhh.... blokowane są ale na nowszym sofcie można wgrać starszy i działa :) Nie siejmy fermentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I jakie 80zł? W chinach 125zł w PL 250 czyli 125zł
@Trixon: kiedy kupowałeś kamerkę? ile wtedy kosztowała w $? dobrze działają te powiadomienia o wykryciu ruchu? jest możliwość obserwowania mieszkania podczas wyjazdu?
@XpruF: SPOKO ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętaj wszystkie funkcje działają na apk: YiAnts2.10.0.6ru_MultiROM.apk (eng) i wersji oprogramowania kamerki jako L ( ͡º ͜ʖ͡º)
@aklamot: wystarczy Ci nawet karta 4gb, ponieważ nowe treści są nadpisywane. Dziś widziałem recenzje szafy o kamerce home. https://www.youtube.com/watch?v=HNhWKRzhWes
@Trixon: No właśnie o to chodzi, że można zaoszczędzić, o ile nie dostaniesz vatu i cła do zapłacenia, ale wiąże się tym, że musisz czasem trzymać się starego softu. I tracisz trochę na jakości. Ważne jednak jest to, że mamy wybór i możemy wybrać.
@aklamot: jaka masz ladowakre podlaczona pod kamere? Bo ja mam od telefonu 1,5A ale z tego co widze dolaczona ma 1A i zastanawiam sie czy moge podlaczyc? Czy kamerka tak jak telefon sama sobie dopasuje natezenie pradu?

@XpruF doszla kamerka?:)
Mam kamerę xYi dome 1080p, niestety zaktualizowalem oprogramowanie do najnowszego i w aplikacji nie pokazuja sie wogole powiadomienia.

Czy jest jakakolwiek szansa zeby one wrocily?
Ma ktos taki sam problem?