Wpis z mikrobloga

E-palacze, potrzebuję pomocy od dłuższego czasu poszukuje czegoś na 2 akumy, bo Griffin przy jednym akumulatorze wpierdziela baterię jak szalony. Potrzebuje min 100W, ładowanie przez microUSB, do 250 zł, nie zależy mi na TC. Zastanawiałem się nad iStick 100W, Joyetech Cuboid oraz Wismec RX200. Każdy z nich ma swoje wady które wyłażą wcześniej czy później. Cuboid i iStick connector-y które się psują, Wismec - płyty przy ładowaniu z USB - koszt moda+akumulatory+ładowarka raczej odpada.

Może jest na świecie jakiś porządny mod w rozsądnej cenie o którym nie wiem?

#epapierosy #epapieros
  • 22
  • Odpowiedz
@Stachu29: nic na więcej niż 1 baterie nie powinno być ładowane przez usb. chyba, że kupisz boxa za ~600 pln z pakietem lipo i chipem który go nadzoruje. nic z jedną baterią nie wyciśnie 100w.
  • Odpowiedz
@Cummykaze: Obawiam się wagi Cuboida, bo idzie lato i nie wyobrażam łażenia z tak ciężkim sprzętem w kieszeni w krótkich spodenkach. O Wismec'u nie wspomnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A powiedz mi jak sprawuje się klapka baterii? bo to dość niestandardowe rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@Hark: Myślałem, ale obecnie mam kbox50W, więc i tak muszę kupić coś większego bo dla Griffin'a 50 W i zakres od 0,3 ohma to jakaś porażka. Dlatego potrzebuję coś większego + tak jak mówisz ładowarka i zapasowe aku.
  • Odpowiedz
Właśnie zważyłem :) Cuboida 352 gramy z criusem ( w połowie pełnym).
Klapka jest ok. Może nie licuje się idealnie ale stawiam go non stop pionowo i zawsze stoi stabilnie.
  • Odpowiedz
@Stachu29: Ja mam cuboida i evica, cuboid leży w domu (zazwyczaj mam na nim jakiegoś drippera), evica noszę ze sobą do pracy itp. Nie mógłbym tachać takiego kloca w kieszeni dzień w dzień, więc jeśli wagę i rozmiar tez bierzesz pod uwagę, to musisz się dobrze zastanowić :P
  • Odpowiedz
@Hark: @zadr: właśnie też chodzi mi po głowie opcja Evic mini na codzień + RX200 do domu. Bo też mam kilka dripperów, z których obecnie prawie nie korzystam.

Co takiego wyjdzie w maju 2017 że trzeba się aż tak zabezpieczać?
  • Odpowiedz