Wpis z mikrobloga

Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi właśnie powiedziała, że siostra cioteczna +/- 16 lvl z w miarę dobrego domu bo wujek inżynier wysokich napięć, a ciocia pielęgniarka uciekła z domu i znaleźli ją dopiero po dwóch dniach u koleżanki. Dlaczego uciekła? Bo wujek nie pozwolił jej się zapisać na poledance xD
Poledance w sensie taniec na rurze. Wujek stwierdził, że nie będzie ona kręciła dupą jak jakaś prostytutka (podobno użył ostrzejszych słów, ale nie napiszę bo bana można dostać) no i dziewoja uciekła z domu xD
Policja nawet została poinformowana, ale to rodzice tej znajomej zadzwonili do wujka po dwóch dniach, bo podobno nawet nie widzieli że u nich siedzi. Dla mnie sytuacja wydaje się kuriozalna, bo ja w wieku 16 lat to grałem w lola i waliłem konia aż grzmiało a tu ucieczki z domu bo ojciec nie chciał pozwolić robić bachaty na rurce xD

#logikarozowychpaskow #poledance
W.....k - Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi właśnie pow...

źródło: trick-hello-boy-exotic-studio-pole-dance-tutorial-lezione-domino-1

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
Dla mnie sytuacja wydaje się kuriozalna, bo ja w wieku 16 lat to grałem w lola i


@Wieczny_Prawiczek: dziewczyny chyba znacznie częściej uciekają, bo zawsze je ktoś przygarnie na chatę. Chyba że miałeś na myśli pomysł na taniej na rurze.
  • Odpowiedz
@Niedobry ta już wiesz najlepiej jak mają w domu.

A młodzi mają dużo głupich pomysłów i nie trzeba się na wszystko zgodzić. Dziewucha poczeka dwa lata, wyprowadzi się z domu, będzie się utrzymywała sama i wtedy może kręcić dupa na rurze od świtu do zmierzchu jak ma ochote
  • Odpowiedz
pole dance = dla was to automatycznie dawanie dupy? Wiece że to oficjalna dyscyplina sportowa ?


@xyz_xyz: czytasz ze zrozumieniem? poledance to tańczenie dupą jak prostytutka, a nie dawanie dupy
  • Odpowiedz
@Niedobry:

No #!$%@? widac od razu ze stary #!$%@? socjopata


Srocjopata. Prawilny Janusz, Polak, sól tej ziemi. Bez ironii, sans PiS, zamieniam się w takiego i czuję się z tym całkiem dobrze.
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: Według ekspertów, realnym terminem wprowadzenia „pole dance” do programu igrzysk byłby 2028 rok. Zaliczenie tańca na rurze do grona dyscyplin sportowych oznacza m.in., że profesjonalni zawodnicy będą musieli przechodzić przez testy antydopingowe.

Ale jak ktoś ma łeb zamknięty w betonowym kuble to faktycznie może mieć jedno skojarzenie. Wujek zwykły prostak ze wsi
  • Odpowiedz