Wpis z mikrobloga

Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi właśnie powiedziała, że siostra cioteczna +/- 16 lvl z w miarę dobrego domu bo wujek inżynier wysokich napięć, a ciocia pielęgniarka uciekła z domu i znaleźli ją dopiero po dwóch dniach u koleżanki. Dlaczego uciekła? Bo wujek nie pozwolił jej się zapisać na poledance xD
Poledance w sensie taniec na rurze. Wujek stwierdził, że nie będzie ona kręciła dupą jak jakaś prostytutka (podobno użył ostrzejszych słów, ale nie napiszę bo bana można dostać) no i dziewoja uciekła z domu xD
Policja nawet została poinformowana, ale to rodzice tej znajomej zadzwonili do wujka po dwóch dniach, bo podobno nawet nie widzieli że u nich siedzi. Dla mnie sytuacja wydaje się kuriozalna, bo ja w wieku 16 lat to grałem w lola i waliłem konia aż grzmiało a tu ucieczki z domu bo ojciec nie chciał pozwolić robić bachaty na rurce xD

#logikarozowychpaskow #poledance
W.....k - Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi właśnie pow...

źródło: trick-hello-boy-exotic-studio-pole-dance-tutorial-lezione-domino-1

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
Bo wujek nie pozwolił jej się zapisać na poledance xD


@Wieczny_Prawiczek: Do Pole Dance trzeba być sprawnym fizycznie, dziewczyny traktują to tak jak chłopcy Break Dance. Tylko w klubie ze stripteasem break dance się nie tańczy.

Córka znajomej ma rurkę to tańczenia Poledance w swoim pokoju... ćwiczy sobie, a ma co ćwiczyć :D
Ogólnie kilka lat temu dobra rurka to tańczenia Poledance na łożyskach kosztowała chyba ok. 8-10 tys. PLN.
Odnośnie
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: to nie jest poledance na zdjęciu tylko exo xD Ja chodzę na rurkę i jest to zajebisty sport, który wzmacnia wszystkie partie ciała, dobrze się bawię i miło spędzam czas z innymi dziewczynami. Pole dance się ćwiczy na bosaczka a stroje można mieć normalne bez dupy na wierzchu, ale muszą być wyciete bo po prostu trzeba kleić się do rury. Z resztą odpisuje na wymyślony post ale tak dla wyjaśnienia
  • Odpowiedz
@xyz_xyz: To, że to jest dyscyplina sportowa też jest chore. Pole dance nie polega na pobijaniu rekordów wytrzymałości (chyba, że mierzą ile sie utrzyma na tej rurze) tylko na kręceniu dupą. To jest szczyt uprzedmiotawiania się.
  • Odpowiedz
@Sants1: ja #!$%@?ę, wypok, elita internetu nie umie sprawdzić jak wygląda pole dance

Ja wybieram podnoszenie ciężarów, bieganie, basen, ściankę wspinaczkową, rower, chodzenie.


@Defined: no to albo jesteś bezrobotny, albo w każdej tej dyscyplinie jesteś bardzo przeciętny
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: Ogólnie tak jak pisali wyżej, choćbyś chciał nie zabronisz. Wiem, że gdybym chciał mieć własne dzieci, to musiałbym je kochać bezwarunkowo żeby nie zniszczyć im psychiki i między innymi pozwalać na takie rzeczy. Nie potrafiłbym się z tym pogodzić i dlatego nie chce mieć dzieci. A świat idzie w strone ku.restwa zwykłego więc zamierzam ruch.ać szmaty aż będzie furczało skoro tak je ciągnie w tą stronę. Win - Win.
  • Odpowiedz
Dla mnie sytuacja wydaje się kuriozalna, bo ja w wieku 16 lat to grałem w lola i waliłem konia aż grzmiało a tu ucieczki z domu bo ojciec nie chciał pozwolić robić bachaty na rurce xD


@Wieczny_Prawiczek: Kiedyś dzieci w wieku 16 lat nie grały w lola tylko odwalały głupie akcje na dworze. Narkotyki, rozboje, kradzieże, wandalizm. W ciągu ostatnich 20 lat młodzież niebywale wygrzeczniała.
  • Odpowiedz