Wpis z mikrobloga

Oto wyniki zorganizowanej przeze mnie zabawy pt. #przekazywankafotograficzna. Utworzyliśmy łańcuszek osób, które po kolei przesyłały sobie aparat fotograficzny Fed-5b z kliszą Fuji neopan 400. Zadaniem było zrobienie jednego zdjęcia o dowolnej tematyce. Aparat ten nie ma pomiaru światła, w komplecie dołączona była tabela naświetleń, wg której można było ustawić czas i przysłonę zależnie od pory dnia, roku, pogody jednak nie ograniczyliśmy się tylko do tego, metoda pomiaru była dowolna (np inny aparat) - przyznać się kto korzystał z tabelki :D Zaczęliśmy bodajże w październiku 2014, na liście było zapisanych 36 osób jednak z uwagi na czas trwania zabawy postanowiłem ją przerwać i aparat wylądował u mnie z powrotem w zeszłym tygodniu. Wczoraj odebrałem kliszę z labu i dzisiaj ją zeskanowałem. Zdjęcia starałem kadrować tak żeby było widać wszystko włącznie z ramką, poprawiałem też jasność i kontrast po skanowaniu.

Oczywiście zorganizuję kolejną edycję dla pozostałych osób z listy, trochę się w końcu naczekaliście :> (pozostałych wołam w komentarzu) Informacje wkrótce.

Wołam: @Dolan @kaskaderMike @etiopia @Hiera @Gooma @piotreek88 @oskar1100 @koci-lapci @WuDwaKa @AnsuzSowilo @nowik @alma_ @Gacrux @Sekul @Typowy_polak @tuhna.

Piszcie, które wasze bo nie jestem pewien. A w okolicach tych ostatnich to dziwnie wygląda, tak jakby te 5 rozmazanych było jednej osoby :>

Zapraszam do galerii: http://imgur.com/a/uFbpY
jeden obrazek na końcu wstawił się 2 raz, nie wiem czemu, nie mogę tego edytować bo nie mam konta na imgur :P

#fotografia #fotografiaanalogowa
Jeżeli ktoś z was chce swoje zdjęcie w wyższej rozdzielczości to proszę pisać.
  • 37
@Dolan: taki był zamysł! Ostrego chleba na pierwszym planie miało być więcej ale niewiele widziałem przez zaparowany wizjer. Stąd taki kadr. Oprócz tych zamazanych, większość wyszla całkiem klimatycznie