Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek lvl 25 jesteśmy od bardzo długiego czasu razem i mieszkamy tez bardzo długo razem. Ja #java wiadomo 15k miesięcznie. Ona #gownopracaalepraca 2k. Załatwiam jej robotę jako tester manualny, niech dostanie te 8k na miesiąc ale zawsze to spoko praca. No i kręci nosem i w ogóle. Pytam się o co chodzi, nic ciężkiego i skomplikowanego nie będziesz robić. Wymagania to: trochę sql i dwie ręce. No i mówi, że u mnie jest dziwna atmosfera (???). Jak to dziwna?



#logikarozowychpaskow
  • 85
  • Odpowiedz
@kapelusz: Pracujemy w Polsce na szwajcarskich umowach o prace. Nie mamy co narzekać na warunki pracy. I tak właściwie jesteśmy traktowani jak Ci gorsi i dostajemy dużo mniej niż oddział w Szwajcarii.
  • Odpowiedz
@Tomek1607: @some_ONE: już kilka lat mam 15 i jak patrze na to z boku to 8 to nie jest duzo, mamy niewielkie zapotrzebowanie na testerów manualnych, większość robią automatyczni. A Zielonka jak się sprawdza to po roku już jest pomarańczą :) Na stażu/okresie próbnym na początku na pewno 8 nie dostanie, po 3 lub 7 miesiącach jest dopiero umowa podpisywana i musi się sprawdzić w tym okresie. Ale tak chyba
  • Odpowiedz
Nawet te 3k o ktorych wspomina kolega wyżej... 5 lat studiów, doswiadczenie praktyczne w 3 firmach i na rozmowie w większej zaproponowali mi 1,6k miesiecznie 6 dni w tygodniu po 8 godzin. Geodezja not even once...
  • Odpowiedz
@Tomek1607: Nie wątpię kolego, z tego co się orientuję, to jednak duża ilość znajomości w branży jest konieczna do startu i przetrwania firmy, a proces pozyskania uprawnien jawi się niczym droga krzyżowa. Po prostu gdy słyszysz, że ludzie tyle mogą zarabiać po opanowaniu materiału w krótkim czasie, to patrzysz na swój zawód z... zawodem ;)
  • Odpowiedz