Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek lvl 25 jesteśmy od bardzo długiego czasu razem i mieszkamy tez bardzo długo razem. Ja #java wiadomo 15k miesięcznie. Ona #gownopracaalepraca 2k. Załatwiam jej robotę jako tester manualny, niech dostanie te 8k na miesiąc ale zawsze to spoko praca. No i kręci nosem i w ogóle. Pytam się o co chodzi, nic ciężkiego i skomplikowanego nie będziesz robić. Wymagania to: trochę sql i dwie ręce. No i mówi, że u mnie jest dziwna atmosfera (???). Jak to dziwna?



#logikarozowychpaskow
  • 85
  • Odpowiedz
@dielel_: nie chodzi o radio. Laski są #!$%@? i jak im pomagasz to im źle. Jak im nie pomagasz to też im źle. Musisz nauczyć się wybierać mniejsze zło żeby przeżyć, choć będzie to ciężkie życie. [*]
  • Odpowiedz
@dielel_: patrzac na wymyslone z dupy 8k dla testera i twoja pogarde dla tego zawodu to sadze, ze 15k to nie bedziecie mieli nawet jak ona zarobi te 8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M4ks: Może coś w tym jest, ogólnie bardzo lubię testerów, bo odwalają za mnie brudną robotę. Domyślasz się o co chodzi, to jakby zacząć się bawić klockami lego narobić bałaganu, a potem wpuścić testerów "weźcie to posprzątajcie, bo chcę się bawić dalej". Wyłapią błędy, poprawiam co trzeba i zabawa trwa dalej. Uwielbiam programować, ale wchodzenie w szczegóły czy nie zepsułem gdzieś coś w innym komponencie nigdy mnie nie interesuje, nie mam
  • Odpowiedz
@audiokoks: Tłumaczyłem już wyżej, jesteśmy na Szwajcarskich papierach. I tak jesteśmy tym gorszym sortem dostajemy magiczne 35% tego co "Lepszy sort" w Szwajcarii.
  • Odpowiedz
@audiokoks: aktualnie jest jedno ogłoszenie na testera wewnętrzne gdzie "organizuje" miejsce dla drugiej połówki. I nie bardzo chce robić jej konkurencji :) i jeszcze jest poszukiwany jak dobrze pamiętam menager testów czy coś takiego, ale jak pamiętam to wymagania jakieś z kosmosu zarzucili.
  • Odpowiedz