Wpis z mikrobloga

@plawio: jak nisko trzeba spaść żeby robić imprezy 16+ na dyskotekach, raz trafiłem na imprezę 16+ do "cegły" czyli tego czegoś co było obok demona w piwnicy i uciekłem tak szybko jak wszedłem,
w ogóle od kiedy robią takie imprezy w demonie?
  • Odpowiedz
hejka

ostatnio zaczalem prowadzic bardziej doglebna analize tego, co sie dzieje wokolo i zaczynam wyciagac niepokojace wnioski. wszedzie gdzie nie pojde na impreze, widze yebana szara mase studenciakow w KOSZULACH. skorwysyny, nie wiem czy w klubie na 200 studenciakow znajdzie sie chociaz 10 ktorzy nie sa ubrani w jakas koszule.

czarna, biala, kolorowa, w paski, z dlugimi rekawami, z krotkimi, z bazaru czy z zary - wszystko jeden chooy. ma byc KOSZULA.
  • Odpowiedz
@plawio: To taka pasta, nie pasta. Kiedyś ktoś to dodał na jakies forum (insomnia?) razem ze zdjeciami z wypadu z klubu. W kazdym razie reportaż wyszedł 11/10.
  • Odpowiedz
hejka

ostatnio zaczalem prowadzic bardziej doglebna analize tego, co sie dzieje wokolo i zaczynam wyciagac niepokojace wnioski. wszedzie gdzie nie pojde na impreze, widze yebana szara mase studenciakow w KOSZULACH. skorwysyny, nie wiem czy w klubie na 200 studenciakow znajdzie sie chociaz 10 ktorzy nie sa ubrani w jakas koszule.


czarna, biala, kolorowa, w paski, z dlugimi rekawami, z krotkimi, z bazaru czy z zary - wszystko jeden chooy. ma byc KOSZULA.
  • Odpowiedz