Wpis z mikrobloga

Plan:
Zrobienie pseudo-logicznej gry o siłowni z elementami zręcznościowymi.
Musimy podczas dnia zrobić wszystkie wyznaczone ćwiczenia inaczej spada nam forma. Poszczególne stanowiska będą zajmowane przez innych ćwiczących, więc musimy odpowiednio rozplanować kolejność, tak aby mieć zawsze gdzie ćwiczyć.

Dzisiaj próba bardziej dopracowanej postaci. Do zrobienia jeszcze mimika podczas przysiadów i uginanie nóg.

Mój autorski tag: #gamedevpogodzinach

#gamedev
Grzmihui - Plan: 
Zrobienie pseudo-logicznej gry o siłowni z elementami zręcznościow...

źródło: comment_WKdAmDkScU880vFD3x5py1Jqln2vldUm.jpg

Pobierz
  • 11
Zrób jeszcze gierkę do diety w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@4833478: Ej, akurat gierka do diety mogłaby się okazać hitem wśród kobiet. O ile mogłyby się z niej dowiedzieć, jak faktycznie najlepiej bilansować dietę. To nie jest wcale takie głupie.

(ja bym nie grała, ale ja obserwuję tag #gamedev, więc chyba nie do końca liczę się jako kobieta)
O ile mogłyby się z niej dowiedzieć, jak faktycznie najlepiej bilansować dietę.


@uczalka: No właśnie, o ile... ale skąd gra ma wiedzieć jak twoje ciało będzie reagować na daną dietę?
@4833478: Wiadomo, że w pełni nie przewidzisz efektów, no ale co za problem wprowadzić pewne zmienne do postaci typu waga, wzrost i wiek? Tryb życia postaci też musiałby mieć wpływ na uzyskane efekty, można by to nawet faktycznie połączyć z grą o siłce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Grzmihui: Serio Ci mówię, weź pod uwagę też ustawienie postaci kobiecej i utrzymywanie zbilansowanej diety, a przy dobrym marketingu