Wpis z mikrobloga

Wiem że każdy z was zna odpowiedź na to pytanie. Nie zależnie od poglądów politycznych.

Proszę aby każdy krótko powiedział co robił/a i gdzie był/a 6 lat temu w godzinach rannych. (2192 dni temu)

Ja zacznę.


No to tera wy.

#ciekawostki #glupiewykopowezabawy

I.....x - Wiem że każdy z was zna odpowiedź na to pytanie. Nie zależnie od poglądów p...

źródło: comment_qckR7D2OLoUZON0CijR0vdxdqcWkuwBs.jpg

Pobierz

Pamiętasz co robiłeś 6 lat temu rano?

  • Tak 67.7% (1045)
  • Nie 26.8% (414)
  • Nie chce powiedzieć. Sprawdzam wyniki 5.4% (84)

Oddanych głosów: 1543

  • 97
  • Odpowiedz
@Islanderx: cisnąłem w fps z ziomkami i poszła fala na vt, pierw każdy myślał, że heheszki, ale jak odpaliliśmy TV to był zonk, nawet pamiętam na jakiej byłem mapie, ile miałem fragów, jaka miałem broń i dokładnie w którym miejscu stałem, gdy się dowiedziałem xd lol
  • Odpowiedz
@Islanderx: Jak w każdą sobotę spałem do 10 xD i jak w każdą sobotę przyszła do mnie siostra, żeby mnie obudzić. Powiedziała, że prezydent nie żyje, początkowo pomyślałem, że sobie jaja robi, więc włączyłem telewizor. Jednak gdy ujrzałem, że Dwójka retransmituje TVP Info, a logo stacji jest czarne, dotarło do mnie, że to nie żart...

  • Odpowiedz
Pamiętam :) Akurat tego dnia miał się odbyć konwent mangowy w mojej mieścinie. Czekaliśmy na kumpla pod moim domem a potem udaliśmy się w kierunku imprezy. Po drodze opowiadałem, że dzień wcześniej odblokowałem w Rock Bandzie 2 jedną z zablokowanych piosenek - https://www.youtube.com/watch?v=b_IFQltvCtY :D

Po dotarciu na miejsce imprezy przywitały nas smutne dziewczyny w strojach maid (dosyć specyficzny widok) poczęstowały ciasteczkami, które miały być sprzedawane w kafejce i powiedziały - konwentu nie
  • Odpowiedz
@Islanderx: spotkałam się z dwiema koleżankami, miałyśmy jechać na zakupy. Weszłyśmy do spożywczego, żeby kupić coś do picia i ekspedientka powiedziała, że podobno prezydent zginął w katastrofie samolotu. Zadzwoniłam do mamy, żeby włączyła tv i zobaczyła, czy to prawda i niestety okazało się, że tak:(
  • Odpowiedz
@Islanderx: Byłem w technikum na dodatkowych zajęciach z matematyki. Po około 2 godzinach nauki do sali weszła jedna z nauczycielek. Powiedziała, że samolot z prezydentem na pokładzie rozbił się w Smoleńsku. Puścili nas wcześniej do domu. Wracałem autobusem i dosłownie każdy rozmawiał na temat katastrofy.
  • Odpowiedz