Wpis z mikrobloga

Co to się #!$%@? to nawet ja nie xD

Jakiś różowy wstawił screena jak jakieś stulejki do niej napisały na fb i otagowała #rakcontent
No ok, wszystko bym zrozumiał gdyby nie fakt że zaczęła ich wyśmiewać. Także facebookowy Sherlock Holmes @pawel_niki znalazł zdjęcie tej #!$%@? gwiazdy xD Jeszcze żeby to #!$%@? średnio ładne było xD I to jest dopiero #rakcontent i #patologiazewsi bo jest z Rudy Śląskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://www.wykop.pl/wpis/17302137/facebookowa-porcja-raka-na-dzis-d-rakcontent-faceb/

@Changa ty #!$%@? ślicznotko #pokazmorde xDDD
juby0001 - Co to się #!$%@? to nawet ja nie xD 

Jakiś różowy wstawił screena jak j...

źródło: comment_gJzdBaMbjqpkhzW0ZMXtSg1cOihJkxGy.jpg

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
@juby0001: jesli juz ją, słusznie, krytykujesz za wrzucanie danych innych osób to po jaka cholerę jeszcze sam wrzucasz jakies screeny, które ona wrzucila? Bardziej Ci chyba zalezy na tym żeby ja zjechać niż na prywatności tamtych ludzi.
  • Odpowiedz
@atencjon: pewnie znajdziesz w web archive. Ona wstawiła screen z fejsa prezentujący ilość wiadomości jaką dostaje od chłopaków i tagowała to jako rakcontent czy coś takiego. Nie zamazała danych personalnych tych osób.
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: Chyba nie za bardzo rozumiesz o czym mówisz. Zdjęcie figuruje na serwerze fb, widac to po URLu. Zalinkował do zdjęcia, bo inaczej byś tego zdjęcia nie zobaczyła. On tego zdjęcia nigdzie nie opublikował, tylko udostępnił link do zdjęcia które ONA opublikowała. Rozumiesz różnice? Jedynym do czego można by się przyczepić, to to, że do jej zdjęcia dołączył komentarz, który nakłania do przysłowiowego 'unoszenia wideł' #pdk i powoduje nagonkę na tę
  • Odpowiedz