Wpis z mikrobloga

Co to się #!$%@? to nawet ja nie xD

Jakiś różowy wstawił screena jak jakieś stulejki do niej napisały na fb i otagowała #rakcontent
No ok, wszystko bym zrozumiał gdyby nie fakt że zaczęła ich wyśmiewać. Także facebookowy Sherlock Holmes @pawel_niki znalazł zdjęcie tej #!$%@? gwiazdy xD Jeszcze żeby to #!$%@? średnio ładne było xD I to jest dopiero #rakcontent i #patologiazewsi bo jest z Rudy Śląskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://www.wykop.pl/wpis/17302137/facebookowa-porcja-raka-na-dzis-d-rakcontent-faceb/

@Changa ty #!$%@? ślicznotko #pokazmorde xDDD
juby0001 - Co to się #!$%@? to nawet ja nie xD 

Jakiś różowy wstawił screena jak j...

źródło: comment_gJzdBaMbjqpkhzW0ZMXtSg1cOihJkxGy.jpg

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
@juby0001: No to słaby Szerlok z @pawel_niki, bo @Changa przecież zrobiła #pokazmorde parę dni temu...

W ogóle trochę dla mnie zalatuje patolą, żeby stalkować ludzi i wrzucać ich tutaj na Mirko bez ich zgody. Ale co ja tam wiem.

A - @Changa - nie maluj w ten sposób oczu, mega karyńskie są te kreski a jesteś całkiem spoko Różową z mordy.

  • Odpowiedz
@Saute: patolą dla mnie jest dodawanie paruset znajomych na fb, których się nie zna, a potem udostępnianie prywatnych rozmów z nimi nawet nie zamazując nazwisk czy zdjęć... Do tego ja nie wrzuciłem jej danych tylko zdjęcia profilowe, które może zobaczyć każdy - rozumiesz różnicę?
  • Odpowiedz
@pawel_niki: No dla mnie - mimo wszystko, to jesteście razem na jednym poziomie, żeby wrzucać w publiczne dyskusje "swoje dyskusje", zdjęcia bez zgody właściciela etc. :)

Po tym zdjęciu łatwo Ją znaleźć na pejsbuku teraz.

Ale różnicę czuję, spokojna głowa.
  • Odpowiedz