Wpis z mikrobloga

Co to się #!$%@? to nawet ja nie xD

Jakiś różowy wstawił screena jak jakieś stulejki do niej napisały na fb i otagowała #rakcontent
No ok, wszystko bym zrozumiał gdyby nie fakt że zaczęła ich wyśmiewać. Także facebookowy Sherlock Holmes @pawel_niki znalazł zdjęcie tej #!$%@? gwiazdy xD Jeszcze żeby to #!$%@? średnio ładne było xD I to jest dopiero #rakcontent i #patologiazewsi bo jest z Rudy Śląskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://www.wykop.pl/wpis/17302137/facebookowa-porcja-raka-na-dzis-d-rakcontent-faceb/

@Changa ty #!$%@? ślicznotko #pokazmorde xDDD
juby0001 - Co to się #!$%@? to nawet ja nie xD 

Jakiś różowy wstawił screena jak j...

źródło: comment_gJzdBaMbjqpkhzW0ZMXtSg1cOihJkxGy.jpg

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
@juby0001: O matko właśnie przeczytałem ten wątek i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem solidarności wykopowych stulejarzy. Piękna akcja. W kupie siła, panowie, nie będą jakieś atencjuszki nami pomiatać! :D
  • Odpowiedz
Wykopowa hipokryzja w pigułce - ktoś robi coś nieodpowiedniego i niestosownego - masowa krytyka i próba dopieczenia takiej osobie. Jak? Robiąc dokładnie to samo, co robi OP. xD
Macie wy w ogóle rozum i godność człowieka? Publikowanie danych osobowych bez pozwolenia jest ciągle bezprawne, nawet jak robicie to w zemście.
Elita internetu.
  • Odpowiedz
Uh w komentarzach jak zwykle festiwal wykopkowego #!$%@? w internecie hur dur ,a na ulicy spuszczacie głowy w dół na widok takich loszek XD hehe stuleje
  • Odpowiedz
#!$%@?, już nawet strach do dziewczyny zagadywać na fb, bo nie tylko może wyśmiać, ale i udostępnić screeny innym. Potem płacz bo faceci nie chcą zagadywać xD
  • Odpowiedz