Wpis z mikrobloga

Mireczki,
sprawa odnosnie ladowarek samochodowych pod gniazdo zapalniczki.
1. Moja przestala dzialac, kupilem nowa, tania w markecie i wprowadza zaklocenia-radio przerywa, trzeszczy.
2. Pozyczylem od szwagra, jakas taka na wypasie za 50 cbl i dziala tak jak trzeba.
3. No i teraz pytanie- jaka jest przyczyna zaklocen, czy mozna je jakos wyeliminowac? albo moze polecicie jakas niedroga ladowarke, ktora dziala prawilnie?
chcialbym taka przynajmniej 1 amperowa.
dzieki!
#motoryzacja
  • 3
@toNIETWOJDZIEN: Miałem ostatnio identyczny problem z kamerką #g1wh . Oryginalna ładowarka od kamerki robiła takie zakłócenia, że żadnej stacji radiowej mi nie ściągało. Kumpel z serwisu doradził zmienić ładowarkę. Włożyłem ładowarę od starej kamerki i wszystko działa jak trzeba.
Kumpel mówił ponadto, że tych zakłóceń nie wyeliminujesz. Tak już po prostu mają niektóre ładowarki i już.
@toNIETWOJDZIEN: ja mam oryginał od sony ericssona jeszcze, teraz sprzedają ją już jako Sony. Mała, ma 1,2A, moto g2014 śmiga z navi, spotify przez bluetooth, 3g i jeszcze się ładuje bateria W normalnym czasie. Teraz zamówiłem belkin dual 2,1A na gniazdo, ale jeszcze nie dotarła.

Odnośnie Sony, to polecam mocno, zero syfu w instancji,
http://allegro.pl/oryginalna-ladowarka-sony-an401-xperia-p-t-m4-z1-l-i6080043777.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=119839