Wpis z mikrobloga

@AmonGoeth: A ja chciałbym w tym miejscu pogratulować wyborcom partii Kukiz 15, której posłowie nie wiedzą czym jest kworum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"#!$%@? mać" wydaje się być bardzo silnym hasłem wyborczym.
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: Rozumiem to od początku, nie rozumiem czegoś innego, szkoda, że muszę jeszcze raz Ci to tłumaczyć.

Weź pod uwagę, że jestem biernym obserwatorem tego co się dzieje i dostaje sprzeczne informacje. Z jednej strony Ty i Twoja relacja na żywo, z drugiej strony artykuły na wp i onecie. Z całym szacunkiem kolego, ale mimo faktu, że informacje i artykuły polityczne na wp i onecie są wg mnie bardzo słabej jakości
  • Odpowiedz
@jakubito: Ja widziałem fragment na superstacji dzisiaj jak skandowano te słowa po głosowaniu nie widziałem całości materiału bo mnie to nie interesuje, więc jeżeli skandowano z radością te słowa to znaczy ze OP ma racje. Nie czytaj a obejrzyj materiały jak będą w głównym paśmie.
  • Odpowiedz
@Shewie: Ale to, że PO skandowało, to nawet widać w źródle w filmiku na wp.pl, do którego link wrzuciłem. Z całym szacunkiem @Shewie, ale nic nowego i odkrywczego nie napisałeś. Jakbyś przeczytał cały ten wątek to byś wiedział o co tutaj chodzi. Rozumiem, że mogło Ci się nie chcieć czytać, ale w takim razie z szacunku do innych nie powinieneś zabierać głosu.
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: Z tego co widzę, to zrozumiałeś już chyba że napisałeś konkretną głupotę i nieprawdę. Więc może tak usuniesz swój wpis siejący propagandę na poziomie szamba? Czy też po tym jak się tu publicznie głośno mentalnie spierdziałeś będziesz udawać, że nic się nie stało?
  • Odpowiedz
+ dla Ostrowoda, natomiast @AmonGoeth nie wiem co oglądałeś, czy może materiał wrzucony przez njay to jakaś profesjonalna manipulacja. Z tego co ja widziałem to opozycja ma problem z liczeniem i zaczęła się drzeć po pokazaniu wyników głosowania, marszałek zarządził 2 minuty przerwy i gdy ludzie się uspokoili odczytał wyniki, czyli przegłosowanie wniosku. Żadnych głosów nie unieważniono, nic nie zmieniano, wynik był cały czas ten sam. No, ale co namanipulowałeś to Twoje.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ostrowod:
@Jan_K:

gówno widzieliscie w szafie spaliście. jakbyscie ogladali na zywo to wasza gadka wygladala by inaczej.
nie jestem jedyna osobą ktora napisala ze kuchcinski zwolal przerwe po przegranym glosowaniu bo komentatorzy tvn na zywo komentowali to co sie dzialo.

pozdro z fartem
  • Odpowiedz