Wpis z mikrobloga

Wracam sobie właśnie od koleżanek, którym się wyżaliłam i powiedziałam o depresji i o tym jak się czuję. Dwie z nich powiedziały mi "każdemu jest ciężko" "depresja to twoja wymówka" "ogarnij sie a nie marudzisz" jedna nawet wstała i zaczęła się na mnie dosłownie drzeć. Czuję się jak gowno. Ludzie to #!$%@?... Szkoda strzępić ryja. Kiedy ludzie zrozumieją, że depresja to nie widzimisię?

A i szykuje się na odpowiedzi wykopowych ekspertów, że depresji nie ma i miały rację.

#depresja #gorzkiezale
  • 35
  • Odpowiedz
@thewickerman88: A i radze czytam uważnie. Chodzę m.in. Do psychologa który właśnie gada a nie daje leki. I skąd niby wiesz jak przebiegały próby samobójcze itd? Życzę tylko tobie i bliskim ci osobom by nigdy nie dopadla depresja.
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet:
lizzy lizzy Ty mój różowy
wybij sobie doła z głowy
skup się na pozytywach
i niech problem spływa
znajomi łez nie uronią
to machnij na to dłonią
się coś rozchmurz już
to Ci dam jotpegie róż
nocna psychikę pospawa
to oczywista sprawa
weekend się już zaczyna
walnij se lampkę wina
bo jesteś git dziewczyna
puść sobie mistera beana
i uśmiechnij coś od razu
pozdro koniec przekazu
  • Odpowiedz
@gien: Wiem wiem. Wszystko zalezy od mojej psychiki. Ostatni rok stal sie dla mnie przelomem od bardzo dawna. I mimo ze ide do prodzu to jednak mam po drodze wiele upadków które mnie dalej wbijają w depresje. Mam jednak nadzieje ze z czasem uda mi sir je pokonać.
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet: Unikaj kontaktu z tymi "koleżankami", w ciężkich chwilach ich zachowanie może pogłębić Twoją depresję. Z mojej strony mogę doradzić żebyś spisała sobie swoje cele, marzenia w widocznym miejscu i często na to zerkała. Nie bój się marzyć. =]
  • Odpowiedz
"każdemu jest ciężko" "depresja to twoja wymówka" "ogarnij sie a nie marudzisz" jedna nawet wstała i zaczęła się na mnie dosłownie drzeć.


@lizzy_bennet:

Wiesz jak to brzmi ? Jakby zamiast życzyć ci dobrze, one miały pretensje, że kradniesz im atencję.
  • Odpowiedz