Wpis z mikrobloga

@nieszukamkobiety: jeśli nie fake, to 10% wziąć, reszta na konto i przez co najmniej rok uczyć się zarządzania kasą. Oj wiele historii było, że biedny po wygranej szybko tracił, a bogaty dzięki sobie, po bankructwie, szybko wracał do bogactwa.

Powodzenia, a jeśli chciałbyś zainwestować część, pisz PW, ja nie dam zarobić bankom, a Ty zarobisz więcej niż z odsetek.
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: pierwsza placówka zaczyna mi już naprawdę fajnie działać, na drugą potrzebuję 100-120k. Jutro idę się dowiedzieć jakie obecnie mam możliwości finansowania, ale inwestorzy zawsze spoko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DyrektorInternetu: Nie sprowadzaj rozmowy do takiego poziomu. Po prostu koleś wygrał ponad milion złotych i jeśli chciałby zainwestować z tego 10%, to ja jestem zainteresowany. W świecie dorosłych są umowy i serio jedni ludzie inwestują w biznes innych i mają z tego obie strony korzyść.

@wonsz_smieszek: Placówka opieki nad dziećmi.
  • Odpowiedz
@nieszukamkobiety: o jaaaaaa.... karwa zazdro jak z mojego krzesła do Anglii i z powrotem przez Nową Zelandię i Sosnowiec.
Zrób pokazauto jak już kupisz Porsche ( ͡º ͜ʖ͡º) co by Mireczkom jeszcze bardziej tyłek z bólu pękał.

Mam nadzieje, że i do mnie się kiedyś szczęście uśmiechnie.... wystarczyło by tyle w peelenach.
  • Odpowiedz
@nieszukamkobiety: gdyby nie ta wygrana z 5 funtami to bym nawet uwierzyl xD nie da sie w zdrapkach wygrac dwoch nagrod roznego stopnia. czyli wygrywasz albo 250k funtow albo 5 funtow a nie trafisz np 250005 albo 250010 funtow. glowna nagroda pierwszego stopnia to rowne 250000 funtow bez koncowek. ale gratulacje wygranej pieciu funtow xD
  • Odpowiedz