Wpis z mikrobloga

@nieszukamkobiety: Dużo spędziłeś czasu na manipulacji kuponem w photoshopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście obstawiam, że ostatnia kwota 250k na samym dole została dorobiona na podstawie tej środkowej. Poza tym nie widzę na tej dolnej kwocie tych cienkich czerwonych linii za cyframi. No ale może jestem przewrażliwiony.
  • Odpowiedz
@Agrael91: tak ale to sa rozne stopnie wygranych. np wygrywa 100 funtow to moga sie pokazac 6x 10 funtow i 2x 20 funtow w game1,2 albo 3. Loterie w ten sposob sa organizowane, ze sa nagrody roznych stopni. nie trafisz pierwszego i drugiego stopnia na raz czyli np 255000 tylko albo 250000 albo 5000 funtow
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor: Jaki ból dupy? Po prostu tłumaczę co i jak :) nie rozumiesz po prostu jak są rozdysponowane wygrane w zdrapkach. Zobacz w tabelę. Wydrapałeś 5x 10zł czyli wygrałeś nagrodę siódmego stopnia. A nie pięć razy nagrodę dziesiątego stopnia. Wkleiłem rozpiskę wygranych dla zdrapki maxi cash. Główna wygrana tutaj to 500 000zł czyli nagroda pierwszego stopnia. Nie wygrasz na jednym blankiecie np 500 010 tak jak zwycięzca z tego wpisu -
Aberworthy - @KwadratowyPomidor: Jaki ból dupy? Po prostu tłumaczę co i jak :) nie ro...

źródło: comment_zfFQT5mG5xXbI9YXnYE2525xMdrbjz0P.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
@KwadratowyPomidor: lol, mnie dupa nie boli, ja po prostu nie łapię się na takie zarzutki. Oj naiwny jesteś kolego albo dopiero od niedawna na mirko, jeśli jeszcze wierzysz w takie wpisy.
A wiesz, że był tu nawet jeden taki co milion wygrał i wykopkom miał rozdać xD. I jemu też ludzie wierzyli
  • Odpowiedz