Wpis z mikrobloga

801 359 - 11 - 81 = 801 267

Www - wiecznie wietrznie wieje.
W pierwszy tysiąc km A.D 2016 trzeba było wejść z fajną wycieczką. Ruszyłem do Władysławowa zobaczyć czy morze może się zmieniło specjalnie dla ludzi z nad zatoki (takie podmorze) i #rowerowetrojmiasto. Powrót miał być do Wejcherowa, ale #wmordewind + #zbokuwind i zachód słońca nakazały koniec kręcenia w Rumii i autobus do domu.
Trochę #pokazrower #chwalesie włoskim projektem na dwóch kołach, które niedługo odwiedzą ojczyznę - can't wait!
Ostatnie foto - Krig Krog w Redzie. Dodaje to kolorytu szarym miejscom.

#rowerowyrownik
s.....2 - 801 359 - 11 - 81 = 801 267

Www - wiecznie wietrznie wieje.
W pierwszy ...

źródło: comment_rPyNPmWEIm0Z15lxZc6ZXO3F4BunVEe9.jpg

Pobierz
  • 13
801 544 - 11 - 81 = 801 452

@skwarek2 Prawdopodobnie zrobiłeś błąd (błędny ostatni dystans)
Jak należy sprawdzać ostatni dystans?
Wchodzimy na tag #rowerowyrownik i wybieramy aby pokazywało wszystkie wpisy
http://www.wykop.pl/tag/wpisy/rowerowyrownik/wszystkie/


UWAGA! Możesz też użyć dodatku użytkownika anonim1133:
http://www.wykop.pl/wpis/13872169/witam-sportowe-mireczki-rrtech-wzialem-sie-za-prze/
Podpowiedź (teoretycznie zawiera poprawione błędy poprzedników):
801359 - 11 - 81 = 801267

@skwarek2: zamiast tych napisów mogłaby być jakaś grafika w tych kolorach i by to znacznie lepiej wyglądało. Nasrają tych napisów na rowerach jak na T-shirtach Adidasa z jebitnym logo na całą koszulke, żeby każdy z daleka widział co to za marka.
@spunky: generalnie mają w katalogu ładniejsze malowania, ale historia i fart jaki miałem zamieniając ten rower po kupnie utwierdza mnie, że jest dobrze jak za te kilka PLNów. Rower ma działać i zawieść Cię gdzie chcesz, a nie wyglądać (to dodatek), tak samo Stylówa czy Ultegra/DuraAce - fajnie jak jest. Ale krzywe spojrzenie PseudoProsa raczej nie odbierze Ci przyjemności z jazdy. Popłynąłem! ( ͡ ͜ʖ ͡)
@skwarek2: Wiadomo :) Mi też by to wisiało, ale jednak czasem człowiek na ten rower popatrzy. Na stylówie na początku też mi nie zależało, ale czym dalej, tym coraz bardziej człowiek patrzy, żeby jednak jakoś sensownie na tym rowerze wyglądać. Chyba po prostu po jakimś czasie przesiąka się szosą i jak finanse pozwalają, to się po prostu przepuszcza sporo kasy na swoje hobby.

W hobby można władować nieograniczone kwoty pieniędzy :)
@spunky: A łydy już golisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko szkoda, ze koszulka rowerowa porządnej firmy to 300-500 zł...wczoraj byłem w dużymmm sklepie w Gdańsku i to jest kpina. 200 zł bym dał ale trochę dokładasz i masz korbę Ultegra...
Hehe fakt na tą chwilę nie mam - to nie kupię. Ale pojęcie dużo $, w sam raz $ i OKAZJA WEZMĘ 3SZT! zmienia się w miarę
@skwarek2: Nogi goliłem. W sumie zacząłem golić jakoś w zimie i wg mnie wygląda to znacznie estetyczniej na szosie niż z futrem.

Niestety z powodów zdrowotnych moja przygoda ze sportem do odwołania się zakończyła miesiąc temu, więc świat nawet nie zdążył ujrzeć moich ogolonych łydek, bo było wtedy jeszcze za zimno.