Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie do ludzi jeżdżących na #rower i #szosa, o ile są wśród nich ludzie wybierający takie idiotyczne trasy.
Co Wami kieruje do cholery?
Na zdjęciu 2 rowerzystów, jadących poboczem trasy S8, która jest trasą ekspresową. Co kieruje takimi ludźmi? Wkurzają mnie rowerzyści na ulicach jak obok jest ścieżka, ale to co widać na tym zdjęciu to już szczyt debilizmu.

Zapraszam do dyskusji.
Taguje jeszcze #warszawa, bo to tam się działa akcja. Niech kierowcy zobaczą, że nawet na S8 mogą mieć nagle pod kołami rowerzyste.
ArekJ - Mam takie pytanie do ludzi jeżdżących na #rower i #szosa, o ile są wśród nich...

źródło: comment_gsFZbq5RS32AzWLxs2IypQTlbw63UBx0.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@chaos_n: ja na Twoim miejscu bym się bała trąbić. Przestraszy się dureń i pod koła Ci poleci i będzie... ( ͡º ͜ʖ͡º)

swoją drogą, ja nie lubię jeździć drogami, gdzie auto raz na jakiś czas przejedzie, a co mówić z taką prędkością ^^ idioci i selekcja naturalna :)
  • Odpowiedz
@ArekJ: może robią trasę przez całą Polskę i nawigacja ich błędnie skierowała na ten kawałek S8ki, a może jest to droga o wyglądzie ekspresowej ale bez wiadomego oznaczenia dzięki czemu rowerzyści mogą nią jeździć?(np. wiślanka).
  • Odpowiedz
@zuberek1990: To w takim razie możesz mieć trochę racji. Mówiąc o mocnym podjeździe myślałem żę mówisz o kapeli gdzie sporo rowerzystów podjeżdża i większości to nie przeszkadza. Ale pchać na na 5 to raczej nie jest najlepszy pomysł.
  • Odpowiedz
@ArekJ: @pieczywowewiadrze: Brawo Wy, napisałem że jazda po ekspresówce to głupota, więc dlaczego miałbym nią jeździć? Asfalt zamiast ścieżki wybieram na drogach wojewódzkich, powiatowych. Ekspresówką nigdy bym nie pojechał, bo nie mam ochoty aż tak łamać prawa.
  • Odpowiedz
@ArekJ: Takim jak ty to wszystko przeszkadza, co ci do tego, że z boku jedzie sobie 2 rowerzystów? Robią ci coś złego? Potrafisz tylko buldupić na wykopie, bo tylko tyle umiesz, zamiast wyjść na rower.

  • Odpowiedz