Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie do ludzi jeżdżących na #rower i #szosa, o ile są wśród nich ludzie wybierający takie idiotyczne trasy.
Co Wami kieruje do cholery?
Na zdjęciu 2 rowerzystów, jadących poboczem trasy S8, która jest trasą ekspresową. Co kieruje takimi ludźmi? Wkurzają mnie rowerzyści na ulicach jak obok jest ścieżka, ale to co widać na tym zdjęciu to już szczyt debilizmu.

Zapraszam do dyskusji.
Taguje jeszcze #warszawa, bo to tam się działa akcja. Niech kierowcy zobaczą, że nawet na S8 mogą mieć nagle pod kołami rowerzyste.
ArekJ - Mam takie pytanie do ludzi jeżdżących na #rower i #szosa, o ile są wśród nich...

źródło: comment_gsFZbq5RS32AzWLxs2IypQTlbw63UBx0.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@lukasz-wisniewski:

Tyle że to typowa mentalnośc Kalego:

- nie jadę po ścieżce, bo tam krzywo/dzieci/wóżki/hulajnogi - niepotrzebne skreślić
- no przeciez JA nie będę zwalniał, więc jadę po drodze
- na 2 pasmówce ileśdziesiąt samochodów musi jechać jak jedmopasmówką, bo się nie da bedzpiecznie wyprzedzić rowerzysty - więc nie sa w stanie jechać płynnie - ruch się blokuje
- inni mają źle - ja mam dobrze

Widziałem ostatnio takie przypadki -
  • Odpowiedz
@ArekJ: Ja kiedyś prawie skasowałem idiotę na A4, debil szedł poboczem na odcinku bez pasa awaryjnego. Do dziś się zastanawiam po #!$%@? on tam łaził o 3 w nocy.
  • Odpowiedz
@CaH2PO42: Kogo to obchodzi. Masz sciezke jedziesz sciezka. Rowerzysci blokuja ruch i stwarzaja zagrozenie, jezdza na czerwonym swietle i notorycznie zjezdzaja z ulicy na pasy dla pieszych nie patrzac czy ktos za nim szybciej jedzie. Powinny byc egzaminy na rower jak na prawo jazdy. Moze na jakiejs wiosce to nie ma znaczenia ale w wiekszym miescie ruch wyglada troche inaczej.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: To co tu opisałeś jest mi obce. Pretensje kieruj nie do rowerzystów tylko do GDDKiA i temu podobnych organów, które nie nadążają z duchem czasu i nie poszerzają jezdni. Jeśli nastąpi tak trend jak w Danii/Holandii to w Polsce będzie katastrofa. Ja również prowadzę samochód, a jedyny problem jaki mam z rowerzystami to z emerytami na rowerach ledwo trzymającymi równowagę i blokujący ruch na zakrętach, gdzie wyprzedzić często nie można,
  • Odpowiedz
@void1984: To jest taksówkarz, także dyskusja nie ma sensu.


@CaH2PO42: nie jestem taksówkarze. zdjęcie dostałem od znajomego taksówkarza, ale mnie to też mocno #!$%@?, nawet mocniej niż jego.

  • Odpowiedz