Wpis z mikrobloga

714 346 - 56 - 96 = 714 194
Kijowe 96, bo czasu minimalnie zabrakło.
Ale, ale! już na nowym #przelaj'u ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciśnie się nim przekozacko. Dopasowałem go pod siebie i nie odczuwam już jakiegokolwiek dyskomfortu (no, może nie licząc dupy, której zmieniło się siodełko :P).

Dzień 1. (zdjęcia 1 - 3)
Mariusz zostawił nas w centrum - krótka rundka po Toruniu z małym obiadem i zjazd do Czernikowa.
Pierwszy dłuższy dystans na Ridleyu, stąd statystyki nie porażają - musiałem się rozjeździć.

Dzień 2. (zdjęcia 4 - 6)
Wspólny przejazd - miała być trasa na 100km, ale nieoczekiwanie zmieniła się na 120km, która nadal byłaby w naszym zasięgu, gdyby nie bardzo silny wiatr + utrzymywanie mocnego tempa = ból w kolanie i stwierdziliśmy, że to nie ma sensu (zwłaszcza, że czekałoby nas następne 40km pod wiatr). Zamiast tego odłączyliśmy się z @Ilana od grupy, zawinęliśmy się na prom i machnęliśmy odrobinę mniejszą trasę naszym tempem.
Na całej trasie zrobiliśmy 357m przewyższeń, a ja jeżdżąc do pracy 11km w jedną stronę, robię ich 177m ( ͡ ͜ʖ ͡) dlatego też jak się przyjrzycie - jest taki mały cypelek, a jest to mała górka co do której nie mogłem się oprzeć, żeby nie podbić odrobiny przewyższeń...
Fantastyczne tempo, zgodnie z licznikiem wyszło nam 22km/h, co jest naszym "pr". Wierzę, że jak już Ola zmieni rower, to średnia skoczy nam o dodatkowe kilometry. ;)
Piękne rejony, chętnie kiedyś przyjedziemy tu jeszcze na weekend, żeby parę ciekawszych miejsc na spokojnie objechać.

Podziękowania za towarzystwo i wspólną jazdę dla @cree @Wilier @kiwacz @Cymerek @regyam @skwarek2 @sta @nic_na_sile @sensei_RRicco @impa @metaxy oraz niewykopowej Agacie. Szczególnie @kocurkolandia za gościnę, o której będę opowiadał moim wnukom, bo przyjęcie tylu osób tak po prostu i zapewnienie im prysznica, spania i wypasionego ogniska zwyczajnie rozłożyło mnie (oczywiście pozytywnie!) na łopatki.

Myślę, że jedyne co w przyszłości warto zmienić, to zero telefonów komórkowych i większa integracja, bo naprawdę liczyłem, że z wszystkimi chociaż chwilkę pogadam. :)

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto
j.....e - 714 346 - 56 - 96 = 714 194
Kijowe 96, bo czasu minimalnie zabrakło.
Ale,...

źródło: comment_mW9FNqmY2aFCnowNTtUmvFCGUuGKq368.jpg

Pobierz
  • 15