Wpis z mikrobloga

#motocykle #motowroclaw
Jakiś czas temu opisywałem sprawę z mechanikiem w tym wpisie Od kilku dni miałem problem, mianowicie słyszałem tarcie metal o metal w przednim kole. Byłem u mechanika, który składał koło, sprawdził, potwierdził, że wszystko jest spoko, ale w hamulcach chodzą nierówno tłoczki i trzeba przeserwisować. Ok, dziasiaj zaczęło zajebiście chrupać i było to fest odczuwalne na kierownicy. Od razu pomyślałem, że posypały się łożyska. Pojechałem do innego serwisu (Drag Tech), na miejscu zdiagnozowali mi rozwalone łożyska i wymienili w godzinę.
Wnioski: poprzedni mechanik zrobił koło i jest proste, ale albo nie sprawdził łożysk, albo świadomie zrobił to źle. Skończyłoby się to tragicznie. Nie zamierzam już do gostka wracać. Nie polecam, odradzam.

Jak ktoś chce się burzyć, to zabrałem rozdupcone łożyska ze sobą.
  • 3
@niemieczargentyny: Nie próbowałem innych, bo moje moto było tam serwisowane przez poprzedniego właściciela. Pomógł mi w wielu sprawach, więc zawsze będę polecał.
Na złych mechaników trafiałem z samochodem. Dla moto Topik jest odpowiedni, dlatego nawet nie próbuję zmieniać.