Wpis z mikrobloga

Czuję się zobowiązany napisać.
Na 99%:
07.06.2016 idę na badania (końcowe, tj: EKG, EEG, USG, itp., itd., łącznie 4-5 godzinbadań)
23.06.2016 mam iść oddać szpik. Tak, oddać szpik. Po 12 miesiącach (zarejestrowałem się jakoś 03.2015) oddaję szpik dla chorego. Jestem wśród 0.0025% ludzi w Polsce, którzy są w tym gronie.
Nie wyobrażacie sobie co czuję... chyba. Ratuję komuś życie. Ktoś tam 10000km stąd czeka, a ja mogę mu pomóc. Zwykły chłopak ze wsi, która ma 1000 mieszkańców. Niby nikt a jednak ktoś.
Nie wiem czy to poprawne, ale czuję się trochę jak bohater.

Kilka osób pytało/prosiło o AMA po wszystkim. Jeśli są osoby chętne, to dajcie jakoś znać. Jeśli zbierze się trochę chętnych osób, to postaram się, po wszystkim, zrobić:)


#tracerrdawca #dkms #dawca #szpik #krwiodawstwo #bialaczka #bialaczka
Pozwolę sobie na: #gnidamabialaczke
  • 25
  • Odpowiedz
@Prezes_roku: na 99,99% nie będziesz mógł zostać dawcą

@tracerr: garatuluje postawy i dobrego uczynku. Ja od 9 lat jestem w bazie. Raz do mnie zadzwonili (miesiąc po rejestracji) i prawie zawału dostałem że to tak szybko. Okazało się że czegośtam nie wypełniłem w formularzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thest: dawców na wykopie mamy kilku. Każdy z nich przeprowadzał swoją relację na Mirko. Jeśli dobrze pamiętam to była nawet próba AMA ale było za mało chętnych. Jeśli zadasz pytanie pod tagiem to na pewno uzyskasz odpowiedź :)
@tracerr: Skąd wiesz, że dawca jest z małej miejscowości? Podali Ci taką informację na starcie? Ja znałem tylko wiek, płeć i kraj pochodzenia.
  • Odpowiedz