Wpis z mikrobloga

@SONTE: A coś takiego w wersji czarnej (przyciemniane szyby)? Zrobiło by to hit jak by coś takiego zacząć montować w samochodach, nawet profesjonalne firmy typu mercedes czy bmw mogły by się czymś takim zainteresować.
Wtedy masz pod przyciskiem samochód normalny albo z przyciemnionymi szybami, rewelacja, standardowe przyciemnianie przeszło by do lamusa...
  • Odpowiedz
@SONTE: Sam się kiedyś zastanawiałem nad możliwością realizacji szyby, stawałaby się matowa, lub przyciemniona na moje pilotem żądanie, a tu proszę - SONTE comes in like a boss. Chętnie bym dla was pracował i montował sobie te cuda, ale obecna robota nie pozwala na zbyt długie wyjazdy. Planujecie produkt, który się ściemnia, zmienia kolor, posiada wzór?
  • Odpowiedz
@SONTE: Panowie, jestem pod olbrzymim wrażeniem :) Marzy mi się coś takiego w domu, wołajcie jak zejdziecie do 500zł/m2 :)

A ten minimum 1m2 to 100x100cm, czy np. 50x200? Można dowolne wymiary?
Druga sprawa - cena to sama folia czy razem z 'osprzętem'? A jeśli z osprzętem, to czym jest ów tajemniczy osprzęt? Zasilacz? Pilot? No właśnie - zasilacz.. Jak się go podłącza? Przygotowujecie na wymiar dla klienta folię i wyprowadzacie
  • Odpowiedz
@Deadly:

Planujecie produkt, który się ściemnia, zmienia kolor, posiada wzór?


Ściemnia, zmienia kolor - tak, naprawdę mocno nad tym pracujemy. Posiada wzór - jest to możliwe już teraz. Idzie nanieść wybrany przez siebie wzór i osobno go "zasilić"
  • Odpowiedz
Tak, ok. 5W/m2


@SONTE: Można podpiąć to do instalacji z panelem słonecznym i akumulatorem? W sumie ta folia mogłaby sama zbierać energie, jeśli jest przyklejona do okna.
  • Odpowiedz
@SONTE: W kontekście prywatnej osoby to strasznie dużo.. niech ktoś ma 12m2 to wychodzi 60W. Niech będzie odsłonięte 15h dziennie, to mamy 900W, to w skali miesiąca 27.37kWh, średnio wychodzi 17zł miesięcznie.
  • Odpowiedz
@SONTE: Jak byście mieli czarne i cena spadnie to możecie kierować trochę target pod samochody. :)
Przyciemnianie szyb według własnego uznania, pogody itp. :)
  • Odpowiedz
@ngage2015: Na razie technicznie nie do zrobienia. Koszty wyprodukowania takiej folii to jakiś dramat, a póki co wszystko finansujemy zarobionymi pieniędzmi. Generalnie mieliśmy okazję montować już tę folię w samochodach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@SONTE: a potem masturbujesz się spokojnie w biurze, nagle w układzie zasilania coś szwankuje, folia staje się przezroczysta no i trochę przypał. Ja nie chcę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz