Wpis z mikrobloga

Dawno nas nie było, ale pochłonęła nas praca, w dodatku byliśmy w bardzo, bardzo egzotycznym miejscu i montowaliśmy naszą folię inteligentną na kompletnym zadupiu ( )

Tak czy inaczej wideo z tej realizacji pokażemy niebawem. Tymczasem krótki #gif z naszej przedostatniej realizacji w #norwegia

#pracbaza #sonte #technologia

Pobierz
źródło: comment_ZK9hRj4lfbAglQ2Jq0BtL9ACyLSeebf1.gif
  • 195
Hmm, czyli jesteście w Norwegii teraz? To zamówię 1m2 takiej folii i będziecie dymać za głupi 1100 pln na drugi koniec świata? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajna rzecz, podoba mi się. To działa jak tv, w sensie wyświetla co chcesz? Bo w opisie tagu nic nie ma o tym wynalazku niestety a nie chce mi się szukać po googlach. Jaka jest rozdzielczość na tym?
@SONTE: ebaniutki, zazdraszczam!

ale nie, serio. sam siedze w technologii dostępnej tłumom/tłumokom, a marzy mi się takie mega niszowe bycie szpecem od jednej porz/żądanej na całym świecie rzeczy. znajomek robił "maszyny" z linii produkcyjnej czegoś tam, zrobił 5 takich maszyn i ma zajęcia od 20 lat na serwisowanie tego od Kualalumpur przez Bristol po Sao Paulo. Do boju panowie! :)
@uirapuru: Działamy już jakiś czas i jest coraz lepiej! Dzięki, oczywiście nie przestajemy się rozwijać. Szukamy nowych pomysłów na zastosowanie produktu!
@temp666: Teraz już w Norwegii nas nie ma. Jesteśmy przez 1. dzień w Polsce ( ͡ ͜ʖ ͡) Oczywiście jak opłacisz nam podróż to lecimy do Ciebie! :D
@r5678: xD u mnie w pracy mamy wszystkie szyby od frontu budynku w tej technologii. Zostawienie ich "włączonych" na noc nie jest najtańsze :)
@SONTE: Super sprawa, kibicuję wam od dawna :) Jak wygląda R+D, technologia jest autorska wasza, wy ją rozwijacie (chemicy? czy kto? :)) Trzymam kciuki, przyda mi się jak będę dom budował ;)
@SONTE: bede litościwy (z natury nie jestem wybredny :D) i rezerwuje sobie drugie, ewentualnie trzecie miejsce w kolejce do testów z taką hostessą :D

btw: jak pehapowca szukacie od serwerów i backendów to czekam na priv message :D
Widząc ten filmik przypomniało mi się że kiedyś na wypoku widziałem kabinę prysznicową, w której gdy drzwiczki były niedomknięte to cała kabina była przeźroczysta, a gdy były domknięte to cała kabina była właśnie taka zamazana.
Może ktoś widział i kojarzy jak się ta technologia nazywa?