Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór #motomirki!

Pragnę zrobić małe #chwalesie oraz #pokazauto #bmw #e39 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Auto kupiłem dwa tygodnie temu. Dotychczas przejechałem 1,5k km na zlecenia itd, ale dzisiaj pierwszy raz od kilku lat wybrałem się na wieczorną przejażdżkę autem. Tak zwyczajnie bez celu jeździłem sobie z prędkością patrolową po Poznaniu. Wspaniałe uczucie zważywszy, że przez ostatnie 2,5 roku nie posiadałem własnego auta.

dziampi - Dobry wieczór #motomirki! 

Pragnę zrobić małe #chwalesie oraz #pokazauto...

źródło: comment_Z142gRcbhApkFVpBK0zzDB2BtoFq9oqN.jpg

Pobierz
  • 17
@koziar123: Niestety 2.0 benzyna + podtlenek LPG ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawalidrogą nie jestem, ale o sportowych emocjach nie ma mowy. Spalanie minimalne (mierzone poprzez tankowanie, nie z komputera) 9,5l LPG przy 30% miasto 70% trasa, ale taki ecodriving utrudnia normalne użytkowanie auta i korzyści są zerowe. 11-13l to taki standard.

Cena: Auto kupione trochę po znajomości, ale znalezione z ogłoszenia w moim mieście. Dość dobrze
@emantes: Mam tyle pracy (własna działalność), że nawet nie zastanowiłem się co zmienić w tym aucie. Przez 2 tygodnie zdążyłem odkurzyć środek, wpaść x2 na myjkę oraz zmienić wszystkie filtry i olej w silniku. Auto ma przede wszystkim na siebie pracować, ale przyciemnione szyby to spoko temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dziampi: rozumiem Cię doskonale. Choć mam już drugie auto które na siebie zarabia to pierwszym jest bmw e46 328 touring. Miałem takie szczęście że kupując je 6 lat temu nie musiałem nic dokładać aby poprawić design ^^ może odrazu jakaś subtelna twoja reklama na szybach ;-)
@emantes: Już przed zakupem auta planowałem subtelną reklamę na aucie. W moim wypadku poczta pantoflowa działa na tyle skutecznie, że nie mam nawet czasu postawić sensownej strony internetowej (mimo, że praktycznie wszystko gotowe), bo wpada zlecenie za zleceniem. Na modyfikacje auta przyjdzie czas, gdy kupię zdrowy egzemplarz, w który warto inwestować. Marzę o e32, ale bardziej realne jest e34 w sedanie (wąska nerka).
@emantes: Produkcja video. Nagrywam wszystko co wpadnie od wesel przez eventy, drobne reklamy aż do konferencji i wywiadów. BMW e46 jest dla mnie trochę za ciasne, bo mam prawie 2m wzrostu. Ponadto potrzebuję duży bagażnik na sprzęt i 4 furtki, bo czasami przewożę ludzi.