Wpis z mikrobloga

@Lumpart:

Nieporównywalnie lepiej można dopieścić grę jeśli wydaje się ją na jedną platformę a poza tym... setki razy było mówione nawet przez deweloperów, że gry na PC wyglądają tak samo jak na konsolach ponieważ nie chcą aby konsolowcy czuli się gorsi. Wystarczy popatrzeć co się dzieje jak do akcji wchodzą mody które pokazują jak gra powinna wyglądać od razu po premierze.

Smutne i frustrujące dlatego mam nadzieję, że cykl życia konsol
@Lumpart: Gram na PC,PS4,Xbox One kolejność nieprzypadkowa :) no i po ograniu GTA V zadna pogodna gra nawet nie dorasta jej do pięt XD pozniej Wiedzmin 3 + serca z kamienie pozamiatało, jakby nie pillarsy czy nadchodzący Torrment dalej bym grał po raz X w Fallout1/2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i tak oto jestem w 16 rozdziale Uncharted 4 na liczniku 14 godzin i juz #!$%@?
@josedra52: Ale to nie o samą grafike chodzi a dopieszczenie poszczególnych elementów pokaz mi inną gre ;D z takim dopracowaniem bez obrazy ale od lat nic nie zrobiło na mnie wrażenia, a ostatni Tomb Rider to nawet nie ma startu do tego ;D
@EpicElion: Dla mnie tez sa raptem dwie wartosciowe wlaczajac uncharted.

Jaka była pierwsza?

TLoS

@TypowyNerd:

Jesli jest tak jak mowisz to potwierdza jedynie, ze rynek PC jest mniej wart w oczach wydawcy niz konsolowy.

Rynek PC wlasnie zaczal byc bardziej dochodowy. Kwestia czasu jak wypracuje swoje wlasne exy w gatunkach typowo konsolowych. Xbox jux oddal swoje exy, a sony juz zaczelo oddawac swoje (SF5 czy No man's sky).

Wiec gdzie
@kulaty: gears of war i quantum break i kazda nastepna ekskluzywna pozycja bedzie rowniez na pc robiona - i najprawdopodobniej dostepna jako cross-buy.
Rachet nigdy nie byl az tak dobry. Kultowy xD prosze cie. Crash byl kultowy a Rachet przy nim to popierdulka.

@dob3k: Quantum miał tak #!$%@? zrobiony port, że szkoda gadać. Exy będą teraz dzielone tylko dlatego, że M$ chce przeforsować swój nowy system, jak już się miniony przestawią, wrócą do starego planu wydawniczego. Jak zrobią nowego xboxa na bank nie będzie miał dzielonych exów. Zresztą, z X1 też za wiele nie zapowiedzieli, mogę się założyć że na nadchodzącym e3 pominą PC poza kilkoma grami których celem będzie przekonanie nowych do kupienia
@TypowyNerd: w tym roku zaczal byc bardziej dochodowy niz wszystkie konsole razem wziete i wydawcy to zauwazyli. Juz od kilku lat wszystkie multiplatformowe hity nie omijaja PC a juz teraz zaczna jeszcze wiecej kasy w to pakowac i zapewniam Cie ze pojawia sie exy nawet z gatunkow dotychczas uwazanych za konoslowe
@dob3k: Mozliwe... ostatnio czytalem, ze PC ma dostac Final Fantasy X2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

A bez zartow to jesli podniosa poziom grafiki mocno ponad to co jest w chwili obecnej to wraz z nim podniesie sie placz i lamentl, ze wymagania z kosmosu i mysle ze konsolowcow przybedzie.