Wpis z mikrobloga

Logika prawaków jest mi totalnie obca i wręcz nie mogę jej pojąć.

Nie można wprowadzić związków partnerskich, które byłyby ułatwieniem życia dla tysięcy ludzi, bo przypadkiem jakichś kilku gejów mogłoby skorzystać i dziedziczyć po sobie.

Nie można wprowadzać zmian w świętach np. zamiast Dnia Matki i Dnia Ojca robić Dzień Rodziny, żeby nie robić przykrości dzieciom i rodzicom z niepełnych rodzin, bo przypadkiem jakichś dwóch gejów mających dziecko mogłoby na tym skorzystać.

Nie można wprowadzić nic na czym mógłby skorzystać ktoś "nieuprawniony".

Idźcie się leczyć, bo ta paranoja to już choroba.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 269
  • Odpowiedz
Tak. Zboczenia do latania samolotem porównywać. Tylko lewacki umysł może coś takiego tworzyć. Proszę Cię. Gdyby Was odpowiednio zmanipulować to popieralibyście wszystko łącznie z kanibalizmem, nekrofilią, pedofilią i wszystkim innym w myśl nowoczesnych idei na przekór racjonalnemu myśleniu.


@DeXteR25: No to powiedz coś sensownego, skoro to takie głupie porównanie. Pokaż to racjonalne myślenie na przekór któremu lewactwo tak działa. Czekam, bo na razie to tylko napisałeś "gadasz bzdury a moje myślenie
  • Odpowiedz
Logika prawaków jest mi totalnie obca i wręcz nie mogę jej pojąć.

Nie można wprowadzić związków partnerskich, które byłyby ułatwieniem życia dla tysięcy ludzi, bo przypadkiem jakichś kilku gejów mogłoby skorzystać i dziedziczyć po sobie.

Nie można wprowadzać zmian w świętach np. zamiast Dnia Matki i Dnia Ojca robić Dzień Rodziny, żeby nie robić przykrości dzieciom i rodzicom z niepełnych rodzin, bo przypadkiem jakichś dwóch gejów mających dziecko mogłoby na tym skorzystać.
  • Odpowiedz
@antychrust: może po to, by nie robić kolejnego święta. Akurat dla mnie taka zmiana byłaby bardzo dobra, bo warto podkreślić, że rodzina to nie tylko matka ale też ojca. A u nas w szkołach od dzieciaka zawsze jest tylko Dzień Matki, bo Dzień Ojca wypada chyba często w wakacje
  • Odpowiedz
Nie mozna dać homosiom możliwości hajtania siębo następnym kroiem będzie


@plumkajacy_kalafior: Taaa. Słowo klucz - równia pochyła aka slippery slope. Udowodnij, że następnym krokiem zezwolenia na śluby homosiów musi być, albo że będzie kazirodztwo lub eutanazja. Tym sposobem ja mogę powiedzieć, że jeśli masz prawicowe poglądy to nie można pozwolić na coś tam co postulujesz, bo następne będzie wprowadzenie neonazizmu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stop oszołomstwu obyczajowamu
J.....k - > Nie mozna dać homosiom możliwości hajtania siębo następnym kroiem będzie
...

źródło: comment_faiFaL1sRbLPMgLjiORBPcdSkL9ksjV6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: Ojciec i matka są potrzebni by spłodzić i prawidłowo wychować dziecko. Mężczyzna znajduje kobietę, tworzą związek, kobieta rodzi dzieci. Wystarczająco normalne?
Pederaści czy inni zboczeńcy to margines społeczny. Margines nigdy nie będzie normalny. Niech sobie żyje wg. swoich wypaczonych wartości ale to nigdy nie będzie normalne i nigdy nie będą i nie mogą być traktowani na równi z normalnymi ludźmi. Normalni ludzie nigdy nie mogą pozwolić na to aby ten
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: Nie musze tego udowadniać bo taka kolej rzeczy była na całym świecie. Ba , w niektórych co bardziej postępackich krajach zaszła ta rewolucja kulturalna jeszcze dalej i wprowadzono kazirodztwo i eutanazje.
dowody leżą na tacy.
  • Odpowiedz
Ojciec i matka są potrzebni by spłodzić i prawidłowo wychować dziecko. Mężczyzna znajduje kobietę, tworzą związek, kobieta rodzi dzieci. Wystarczająco normalne?


@DeXteR25: Ja wiem, że to co opisujesz jest "normalne", a geje są marginesem, bo jest ich znacznie mniej. To już ustaliliśmy, ale nie kręć się w kółko w okół tej "normalności" i mi wytłumacz dlaczego to co odbiega od normy jest złe w ich przypadku? W sensie na tyle złe,
  • Odpowiedz
  • 3
@Howea:

Ja #!$%@?, co to w ogóle za argument, że komuś może być przykro? Nie pomyślałaś, że pisząc taki wpis prawakom też może być przykro? xD Zlikwidujmy też maratony, żeby ludziom bez nóg nie było przykro. Dorośnij.
  • Odpowiedz
@Rzuku: ciężko mi to sobie wyobrazić. Wyrzucić zachowek z kc? O wiele łatwiej jest zezwolić partnerom homoseksualnym na wejście do grona spadkobierców ustawowych, a żeby uniknąć patologii należy zalegalizować ich związki. Jakie są argumenty za tym, żeby jeden gej nie mógł dziedziczyć po swoim życiowym partnerze jak pełnoprawny członek rodziny?
  • Odpowiedz
@Zazdroscisz: W zamian wprowadźmy - dzień aborcji, dzień geja, dzień transa. Jak nie jesteś gejem/transem/ czy nie miałeś aborcji, to nic ci do tego, ty nie wrażliwa świnio
  • Odpowiedz