Wpis z mikrobloga

Logika prawaków jest mi totalnie obca i wręcz nie mogę jej pojąć.

Nie można wprowadzić związków partnerskich, które byłyby ułatwieniem życia dla tysięcy ludzi, bo przypadkiem jakichś kilku gejów mogłoby skorzystać i dziedziczyć po sobie.

Nie można wprowadzać zmian w świętach np. zamiast Dnia Matki i Dnia Ojca robić Dzień Rodziny, żeby nie robić przykrości dzieciom i rodzicom z niepełnych rodzin, bo przypadkiem jakichś dwóch gejów mających dziecko mogłoby na tym skorzystać.

Nie można wprowadzić nic na czym mógłby skorzystać ktoś "nieuprawniony".

Idźcie się leczyć, bo ta paranoja to już choroba.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 269
  • Odpowiedz
i vice versa( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MisieRzadza: następny dla którego całe życie ogranicza się do prawaków i lewaków XD nie należę do żadnej z tych grup, idź szczekać gdzie indziej
  • Odpowiedz
@Howea: #!$%@? jak zwykle. Każdy prawdziwy prawak (a nie socjal-komunista prawak jak Pis) JEST za związkami dla gejów, ba jest za usunięciem wszystkich przywilejów, w tym małżeńskich. Więc kto z kim podpisze umowę prawaka NIE OBCHODZI. Dziedziczenie? NIE OBCHODZI. I tak ze wszystkim. To świat lewicy stworzył system promowania, karania itd - gdzie małżeństwo jest przywilejem, daje plusy i jest nagrodą od lewackiego rządu - zależnie kogo lubię temu dają przywileje.
  • Odpowiedz
@Howea: Zlikwidujmy Boże Narodzenie, żeby nie robić przykrości tym co nie wierzą. A no i Sylwestra, żeby nie urazić kogoś kto funkcjonuje zgodnie z kalendarzem Majów.
  • Odpowiedz
Nie można wprowadzać zmian w świętach np. zamiast Dnia Matki i Dnia Ojca robić Dzień Rodziny, żeby nie robić przykrości dzieciom i rodzicom z niepełnych rodzin


@Howea: TO JA PROPONUJĘ ZLIKWIDOWAĆ DZIEŃ WALKI Z RAKIEM PIERSI I DZIEŃ RAKA SZYJKI MACICY, ŻEBY NIE ROBIĆ PRZYKROŚCI TYM, CO NIE MAJĄ RAKA.
  • Odpowiedz
@ottovonbismarck: chyba nie do końca zrozumiałeś - jestem za tym żeby każdy mógł zapisać majątek komukolwiek jeśli tylko takie jest jego życzenie czy to jego życiowy partner czy daleka rodzina czy obcy człowiek
  • Odpowiedz
Od kiedy się takie święta obchodzi w podstawówkach to ja nie wiem


@Pawu1on: Bo mało wiesz i mało czytasz.

A od kiedy się obchodzi dzień ojca w podstawówce jak zakończenie roku szkolnego masz przed 23 czerwca? XDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@vobis_hama: To jest jakaś dziwna choroba. Prawactwo ją rozpoznaje i chciałoby leczyć, ale lekarze mówią, że to nie jest choroba i tego się nie leczy. Dziwna sprawa, ciekawe dlaczego lekarze nie mają racji, bo to jest oczywiste, że lekarze w tym sporze się mylą XDD
  • Odpowiedz