Wpis z mikrobloga

@Mielony: niby sie chwali, ale jak kupowałem chłodzenie to brakowało jednej i to najwazniejszej srubki, oczywiscie całe chłodzenie mi wymienili ale czasu przy tym i nerwów troche zmarnowałem
@Bialy_Mis: u mnie nie było wcale srubki którą sie przykręca cały koszyczek do płyty, juz chciałem rozwiercic wiekszą dziurke w koszyczku i wsadzic inną srubke troche wiekszą. Ale od tego to raczej bym gwarancje stracil. Wiec wiesiek musiał zaczekac jeden dzien dluzej az podajde wymienić.
@Mielony: u mnie w brutusie 410 przestał całkowicie działać przedni panel, a podłączony był dobrze. Napisałem do nich maila co z tym zrobić i dodałem notkę, że szybko wyrabiają się gwinty na śruby od bocznych ścian obudowy. Po 2 dniach dostałem całkowicie nową obudowę. Polecam Silentium, świetna firma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mielony: silentium to jedna z najlepszych firm w kwestii pojdejscia do klienta. Kupilem od nich cooler do cpu wiele lat temu i przy zmienie pc mialem inny socket niz wczesniej. napisalem maila z zapytaniem czy mozna gdzies kupic stelaz pod nowy socket i dostalem kurierem 2dni pozniej za free bo juz nie produkuja i mieli ostatnia sztuke ( ͡° ͜ʖ ͡°)