Wpis z mikrobloga

Tak kupiłem za 99,90 dostęp do Polsat Sport2 i Sport3 ponieważ ojciec streamów nie ogarnie a za gówniaka małego i dużego worek piniędzy na mnie wydał więc mu się NALEŻY. Ja w odróżnieniu do Solorza nie jestem #!$%@? i kawał #!$%@? co tylko szekle liczy i ludziom mistrzostwa zakodował. O telewizji publicznej nie wspomnę.
#euro2016 #netia
szumek - Tak kupiłem za 99,90 dostęp do Polsat Sport2 i Sport3 ponieważ ojciec stream...

źródło: comment_bd2KC2S6aaLEJrusWwiGnZ4qU5FD3rHN.jpg

Pobierz
  • 14
@szumek: a ja się wypinam na Polsyfa i już wolę na ZDF z germanskim oprawca oglądnąć za free , do piłki języka nie potrzeba , a czasem mnie strzela słuchając "zwycięski skład Kaiserslautern" w wykonaniu polskich "ekspertów" różnej maści , #!$%@? bez ładu i składu zamiast sie meczem zająć
@drel: mi np. nie przeszkadza bo nie mam TV a TVP zapewnia bardzo dobrą transmisję przez internet na sport.tvp.pl więc przynajmniej przy tych kilkunastu meczach nie będę musiał szukać zagranicznych streamów.
@szumek: Też kupiłem na cp za 79. W końcu następne euro i mś do 2022 będziemy mieli za darmo na tvp.
Dziwię się, źe ludzie wydawali na ksw 40pln za jeden wieczór, a żal im wydać 80-100 na cały miesiąc.